Going. | Koncerty Promenadowe dla dzieci: spektakl teatralny dla dzieci - Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie

Koncerty Promenadowe dla dzieci: spektakl teatralny dla dzieci

11:00 | Sobota, 17 sierpnia 2019

Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie

Teatr

Free

Free

Już po raz trzeci Krakowskie Forum Kultury udowadnia, że lato w Krakowie nigdy nie jest nudne i zaprasza na Koncerty Promenadowe do Altany na Plantach. Tradycyjnie podczas każdego wakacyjnego weekendu Altana rozbrzmiewać będzie muzyką i dźwiękami wspaniałej, wspólnej zabawy!

W piątkowe wieczory w trakcie potańcówek zaprezentują się tancerze z krakowskich szkół tańca, którzy porwą wszystkich do tanecznych pląsów. Sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty, występy i ciekawe, angażujące zabawy. Zaś w niedzielne popołudnia do Altany zawitają najznamienitsi artyści z Krakowa i nie tylko!

Spektakl Maleńkie królestwo królewny Aurelki
17 sierpnia, sobota, 11:00

➡ Aurelka została królewną w pewien marcowy poranek. Najpierw przyszedł list („Droga Aurelko, uprzejmie informujemy, że od dziś jesteś królewną. Rozpakuj swoje królestwo i rządź nim mądrze”), a zaraz po nim paczka. A w niej – najmniejsze królestwo świata. Z prawdziwym, choć malutkim, zamkiem, lasem, smokiem i wszystkim
tym, co w królestwie być powinno. Jedyne, co Aurelka musi teraz zrobić, to wymyślić pierwsze zarządzenie i już jest prawdziwą królewną! Spektakl powstał na podstawie bajki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel i przygotowany został z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Produkcja została dofinansowana ze środków Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w ramach „Małopolska moja wolność”.

Wystąpi: Teatr Figurki – scena dla najmłodszych
Teatr Figur Kraków

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte.

W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej