Going. | Rave Order: Violent - Schron

Rave Order: Violent

23:00 | Środa, 14 sierpnia 2019

Schron

Impreza

20 zł

20 zł

Czołem Rejwerzy!

Mamy nadzieję, żę mimo pełnego pięknych festiwali lata, jesteście już spragnieni całonocnych tańców w zimnych murach Schronu. Zanim na dobre rozpocznie się klubowy sezon, zapraszamy Was na sprawdzenie formy na Rave Order'owej imprezie, podczas której urodziny świętować będzie twórca projektu – Michal Gutkowski.

Głównym gościem naszego jubilata będzie Violent – Warszawski dj i producent, który sprawnie porusza się w industrialnej, lekko plemiennej stylistyce by wprowadzić parkiet w hipnotyczny, niepozbawiony dzikiej energii ruch.

https://soundcloud.com/violent_official

Za otwarcie imprezy odpowiedzialni będą bardzo aktywni promotorzy kolektywu Technokracja – Impakt i Potocki / Panic System. Ta dwójka, oprócz ogromnego dystansu do siebie, który bije z całej ich aktywności w social media, posiada wiele lat doświadczenia za djską konsoletą w mixowaniu całego przekroju tanecznej elektroniki.

https://soundcloud.com/impaktimpakt
https://soundcloud.com/potocki

Zgodnie z trwającą już 5 lat tradycją urodzinowego seta zagra Michał Gutkowski Kierujący projektem Rave Order poznański dj i producent, którego sety to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii.

https://soundcloud.com/michalgutkowski

Bilety: 20 pln

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej