Going. | 16. Noc Kulturalna - Czestochowa

16. Noc Kulturalna

7 września 2019, g.17:44

Czestochowa

Impreza

17 zł

17 zł

BILET ZAKUPIONY ONLINE NALEŻY WYMIENIĆ NA OPASKĘ UPOWAŻNIAJĄCĄ DO WEJŚCIA NA TEREN IMPREZY. ABY TO ZROBIĆ ZAPRASZAMY DO OŚRODKA PROMOCJI KULTURY GAUDE MATER (DĄBROWSKIEGO 1, CZĘSTOCHOWA). WYMIANA BILETU NA OPASKĘ BĘDZIE MOŻLIWA OD 2.09.19 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 9:00 DO 16:00 LUB PODCZAS SAMEJ NOCY KULTURALNEJ.

UWAGA! TYLKO OPASKA UPOWAŻNIA DO WEJŚCIA NA TEREN IMPREZY.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Noc Kulturalna to projekt, który podczas jednego popołudnia i nocy proponuje częstochowianom i przyjezdnym udział w kilkudziesięciu imprezach kulturalnych o różnorodnej tematyce, organizowanych w wielu (ponad 30) miejscach Częstochowy.

Obecnie Noc Kulturalna zaliczana jest do najważniejszych wydarzeń kulturalnych nie tylko w samej Częstochowie, ale i regionie. Co więcej, podchwycony pomysł pod różnymi nazwami realizują inne miasta, takie jak Lublin czy Wrocław.

Interdyscyplinarność i wielkość imprezy, jaką jest Noc Kulturalna, pozwala zaspokoić potrzeby na wielu poziomach, od prostej rozrywki, kultury popularnej, przez zwyczajowe wydarzenia kulturalne w formie spotkań autorskich, koncertów, warsztatów, aż po sztukę wysoką i wychodzącą poza główny nurt.

Karnet (kosztujący w tym roku jedynie 17 złotych) uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach Nocy. Jest także gwarancją środków na realizację przyszłej edycji. Wszystkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży karnetów pozwalają bowiem na pokrycie kosztów organizacji wydarzeń w następnym roku.

Pełen program Nocy będzie niebawem dostępny na stronie http://noc.czestochowa.pl/ , natomiast pierwsze zapowiedzi można już obserwować na naszych social mediach:
FB: https://www.facebook.com/NocKulturalnaCzestochowa/
IG: https://www.instagram.com/nockulturalna/

Dołącz do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/270736193829358/

Istotnym elementem Nocy Kulturalnej jest także liczna grupa wolontariuszy. Po raz kolejny młodzi ludzie wspierają organizatorów i partnerów, dokładając wszelkich starań, aby zarówno etap promocyjny, jak i samo wydarzenie było jak najlepsze. Zapał i pomysłowość grupy ochotników przechodzą najśmielsze oczekiwania, dlatego ich wkład w rozwój Nocy Kulturalnej w Częstochowie trudno przecenić. W tym roku do wolontariatu przy Nocy zgłosiło się blisko 150 młodych osób.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej