Going. | Mustasch “Killing It for Life Tour” + Motorjesus + Dynamite - Klub Zaścianek

Mustasch “Killing It for Life Tour” + Motorjesus + Dynamite

20:00 | Wtorek, 19 listopada 2019

Klub Zaścianek

Koncert

100 zł

100 zł

Dzicy. Czarujący. Wstrętni. Genialni.
Zespół Mustach można opisać na wiele sposobów. Z ich bezpośredniością i bezkompromisowością prowokują, ale ich muzyka jest uwielbiana przez setki tysięcy fanów na całym świecie. I niezależnie od tego co ludzie mówią, Mustach urósł do miana jednego z największych Szwedzkich hard-rockowych zespołów.

Mają na swoim koncie 10 pełnowymiarowych albumów studyjnych, 2 nagrody Grammy oraz koncerty u boku takich legend jak KISS.

Po wielu zmianach w składzie zespołu, Mustach powraca jeszcze silniejszy, jeszcze bardziej bezkompromisowy niż kiedykolwiek. Po wieloletniej współpracy z Sony Music, zespół postanowił założyć własną wytwórnię Tritonus Records i pod jej szyldem wydać swój najnowszy krążek, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Na nadchodzącej trasie koncertowej “Killing It For Life Tour 2019” usłyszymy najbardziej znane utwory zespołu oraz premierowe kompozycje.

“What is Wrong” I “Blood In Blood Out”, dwa single promujące najnowszy album, zbierają same pozytywne recenzje zarówno wśród fanów zespołu jak i wśród mediów.

Mustach to zespół, który bezwątpienia trzeba zobaczyć na żywo. Przynajmniej raz. Choć po zobaczeniu ich po raz pierwszy, nie znalazł się nikt, kto nie czekałby na kolejny koncert. Niewiele zespołów daje tak energetyczne koncerty jak Szwedzi.

Na trasie, poza Mustach zobaczymy fenomenalne Motorjesus i Dynamite.

Mustach będzie pierwszym zespołem, który wystąpi na księżycu. - Stam

Jesteśmy demokratycznym zespołem, pod rządami dyktatora. - Ralf

Ralf zjadł mój kapelusz. Zwariował. - szalony fan

Mustach to alkohol, hamburgery i pickupy. - Ralf

Gdyby w zespole był ktoś taki sam jak ja, ten zespół nigdy by nie istniał. - Ralf

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej