Going. | Pewnego razu w Hollywood - Kino Muranów

Pewnego razu w Hollywood

14.8 - 18.8

Kino Muranów

Film

23 zł

23 zł

„Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

To wyjątkowy film w filmografii Tarantino, jego najbardziej emocjonalny obraz – mówi David Heyman, producent – Widzimy to w sposobie, w jaki patrzy na to, co miało na niego wpływ, na filmy, które kochał, na czas, w którym wzrastał, na to, co go stworzyło, ukształtowało. To list miłosny do Hollywood, którego dziś już nie ma. Scenariusz jest poruszający. Tak, jest zabawny. Tak, jest wstrząsający. Ale w samym sercu jest przede wszystkim poruszającą historią o przyjaźni.

Jednym z czynników, które tworzą ten film obrazem wyjątkowym, jest możliwość oglądania ekranowej współpracy Brada Pitta i Leonardo DiCaprio – mówi Shannon McIntosh, producentka, która współpracuje z Tarantino od dekad – Oni po prostu stali się postaciami, które grają. One w nich zamieszkały, patrzy się na nie i na nich jak na rodzinę. Dla nas, którzy kochamy robić filmy, to coś bardzo poruszającego, bo tak naprawdę najbardziej kochamy właśnie więzi, które powstają podczas pracy.


ZWIASTUN:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=TCdDEALlA40

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej