Going. | Joga na trawie Bydgoszcz - Joga w Parku im. Jana Kochanowskiego

Stan Harmonii w porozumieniu z bydgoskimi szkołami jogi oraz Miasto Bydgoszcz pragną zaprosić wszystkich mieszkańców naszego pięknego miasta do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu.

Przez cały okres wakacji w Parku Jana Kochanowskiego w Bydgoszczy odbywać się będą DARMOWE zajęcia JOGA NA TRAWIE. Jest to wspaniała okazja, aby poznać różne style jogi, pod okiem doświadczonych nauczycieli.
-------------------------------------------------------------------------------------------
KIEDY I KTO

6.07 – Dorota Priebe-Kubiak – Stan Harmonii
13.07 – Lucyna Ramza – Szkoła Jogi Mandala Lucyna Ramza
20.07 – Robert Maksymilian – Szkoła Jogi Mandala Lucyna Ramza
27.07 – Wioletta Głyżewska - BOJOGA
3.08 –Stan Harmonii
10.08 – Beata Tietze - Stan Harmonii
17.08 – Ewelina Bejgrowicz - Strefa Jogi
24.08 – Natalia Sorbotten – Przestrzeń jogi
31.08 – Dorota Priebe-Kubiak – Stan Harmonii
-------------------------------------------------------------------------------------------
GDZIE

Startujemy o godzinie 10:00 w Parku Jana Kochanowskiego koło Filharmonii Pomorskiej.
-------------------------------------------------------------------------------------------
ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

Zabierzcie swoją rodzinę, przyjaciół, maty, kocyki i wspólnie spędźmy sobotni poranek.
-------------------------------------------------------------------------------------------
PROWADZĄCY

Dorota Priebe – Kubiak – Stan Harmonii
Swoją podróż z Ashtanga Yogą rozpoczęłam w 2012 roku. Kiedy zamknął się najbliższy klub fitness, do głowy wpadła mi joga. To była miłość od pierwszego świadomego oddechu. Dostałam narzędzie do poznania siebie i rozwoju osobistego. Od tamtej pory praktyka jogi jest częścią mojego życia, dodaje mi sił i pozwala odnaleźć się w każdej sytuacji. Od 2016 roku prowadzę zajęcia tradycyjnej Ashtanga Yogi oraz nowoczesnej Vinyasy. Na własnej skórze doświadczyłam praktyki jogi w ciąży. W 2018 roku stworzyłam Stan Harmonii, aby dzielić się moją pasją i wiedzą. Wciąż się rozwijam i uczestniczę w licznych warsztatach z autoryzowanymi nauczycielami z Instytutu Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga w Mysore (KPJAYI) m. in. Max Czenszak, Tylor Hunt, Mark Flint, Mati Guerra, Mateusz Deker, Nancy Gilgoff. Z wykształcenia geodetka, prywatnie żona, mama i szczęśliwy człowiek.

Beata Tietze – Stan Harmonii
Mam na imię Beata. Jestem kobietą, która lubi poszukiwać, poznawać i odkrywać. Z Jogą przyjaźnimy się od 6 lat i nie chodzi tylko o Asanę na macie. Praktykuję Ashtanga Yoga, ale bliska memu sercu jest tez Yin Yoga oraz Kundalini Yoga. Uczestniczyłam w wielu warsztatach z autoryzowanymi nauczycielami z Instytutu Shri K Pattabhi Jois Ashtanga Yoga w Mysore (KPJAY). Trzykrotnie podróżowałam do Mysore w Indiach, aby praktykować w Instytucie. W czerwcu tego roku ukończyłam Miejski Kurs Nauczycielski Jogi CQ - City Quaternity. Uwielbiam podróżować i gotować. Z każdej podróży przywożę nowe smaki, którymi uwielbiam się dzielić. Moją maksymą życiową jest „Tu i teraz”, co nie oznacza, że nie pamiętam o przeszłości, ani nie myślę o przyszłości. Tylko na te dwie rzeczy nie mam wpływu, więc je akceptuje, a żyje Teraz. Kocham życie i ludzi.

Wioletta Głyżewska - BOJOGA
Jestem Wioleta, a moje duchowe imię to Varanjeet Kaur.
Swoją przygodę, która stała się moją drogą zaczęłam w Wielkiej Brytanii. Kiedy stanęłam na macie i poczułam połączenie ciała i duszy zrozumiałam, że jestem u źródła. Kundalini Joga pozwoliła mi poznać siebie i odkryć, co chcę robić w życiu i jak chcę żyć. Joga jest dla mnie poszukiwaniem równowagi między akceptacją tego, jaka jestem, a codziennym podejmowaniem wysiłku do zmiany, rozwoju i transformacji.
Zafascynowana praktyką Kundalini Jogi ukończyłam kurs nauczycielski prowadzony przez międzynarodowy zespół nauczycieli Satya Singh, Sarbjot Kaur, Khalsa i Anja Luhrs. Jedni z nielicznych, którzy praktykowali Kundalini Yogę u samego źródła – Yogi Bhajana. Oprócz certyfikatu dającego możliwość uczenia jogi na całym świecie ukończyłam również kurs jogi w Classic Yoga Traditional School w Rishikesh – Indie.

Lucyna Ramza – Szkoła Jogi Mandala
Z Jogą spotkałam się około 8 lat temu przy okazji treningów w klubie sportowym. Od tamtej pory nieustannie ją poznaje, zgłębiam jej aspekty, studiuje w różnych formach, praktykuje, dziele się nią z innymi...moje życie z Joga trwa

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej