Going. | Warsaw Tango Group feat. Katarzyna Dąbrowska | Tango w Akwarium - Akwarium - Skwer Hoovera

Warsaw Tango Group feat. Katarzyna Dąbrowska | Tango w Akwarium

19:00 | Piątek, 30 sierpnia 2019

Akwarium - Skwer Hoovera

Koncert

20 zł

20 zł

WARSAW TANGO GROUP to pierwszy w Polsce zespół, który wydał płytę Neotango. Mimo, że ten gatunek już od wielu lat istnieje na światowych scenach muzycznych, dopiero Urszula Borkowska - composer, arranger stworzyła go w Polsce.
Połączenie tangowych rytmów i elektroniki to pomysł na wciągnięcie młodszego słuchacza do zabawy. To nowoczesne podejście do tanga. “Warszawskie Tango Elektryczne” to wypadkowa miłości do tanga w jego najpiękniejszych tradycyjnych odsłonach i otwartości na nowoczesne gatunki muzyczne. Katarzyna Dąbrowska Ta znakomita aktorka teatralna i filmowa jest okrzyknięta osobowością sceniczną. Jej głos i interpretacje porywają, chwytają za serce i na długo zapadają w pamięć.
Jest związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Widzowie znają ją również ze srebrnego ekranu z seriali "BelfeR", "Czas honoru", "Na dobre i na złe". Finalistka programu Twoja Twarz brzmi znajomo, w którym brawurowo wcielała się w największe postacie światowej piosenki. Będziecie mogli słuchać, śpiewać, tańczyć i bawić się w rytmach tango do samego końca!

Skład zespołu:
Katarzyna Dąbrowska - wokal
Urszula Borkowska - instrumenty klawiszowe i programowane
Marcin Świderski - saksofony
Klaudiusz Baran - bandoneon
Maciej Dobrzański - gitara basowa
Marcin Słomiński - perkusja

Akwarium - Skwer Hoovera,
ul. Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa

Bilety: 40 PLN (koncert + milonga) / 20 PLN (milonga, wejście po 21:00)
Start, godz. 19:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej