Going. | Gewert, Come Back: POWRÓT [SOLD OUT] - Hotel Gewert

Gewert, Come Back: POWRÓT [SOLD OUT]

21:00 | Sobota, 7 września 2019

Hotel Gewert

Impreza

15 zł

15 zł

Nie będziemy udawać, że nic się nie stało. Że lata 90-te już były. Że były i się skończyły. 20 lat temu zgasły światła legendarnego „Gewerta”. Tu, na skraju osiedla Ustronie, już nie bije rytm basu, który do świtu pulsował i uderzał, jak krew w ściany tętnic.

W latach 90-tych i tuż po nich, Polska zmierzała ku Europie, kraj łupiły na przemian Pruszków i Wołomin, a na chodniku ulicy Paczkowskiego, w cieniu "Gewerta", dzieciaki łupiły w tazosy. Z zazdrością patrzyły na tłumy ludzi zmierzających do legendarnej imprezowni. Pod klub zajeżdżały samochody. Biły światła i neony. Po zmroku zaczynał się festiwal szaleństwa, ekstazy, gwaru i rozpusty. Ściany pociły się od emocji. Mekka otwierała się na swoich pątników. Na swoich pielgrzymów. Dość! Trzeba to przywrócić!

Właśnie ty człowieku, który to tam wyżynałeś swoją formę lat temu ponad 20. Ty człowieku, który łupiłeś pod trzepakiem w tazosy i marzyłeś by samemu za kilkanaście lat wejść w to miejsce, które ociekało złotem rozpusty. Powrót. Czas zmierzyć się z legendą.

Reaktywujemy klub, który całe lata pulsował na mapie miasta. Wzywamy duchy tego klubu. Te antresole. Bary. Parkiet. Światła i lasery. Stawiamy czoło legendzie. Łączymy pokolenia. EKG wariuje. Tętno znowu bije. Weterani tamtego czasu i ci, którzy smaku „Gewerta” nie zdołali liznąć – przyjmijcie krótki komunikat: Ten czas jest właśnie teraz!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej