Going. | Elektryków X Dengue Dengue Dengue - Ulica Elektryków

Elektryków X Dengue Dengue Dengue

20:00 | Piątek, 16 sierpnia 2019

Ulica Elektryków

Impreza

0/10 zł

0/10 zł

„Tropikalny futuryzm!” - tak swoje brzmienie opisują zamaskowani producenci z Limy, Felipe Salmon i Rafael Pereira. „Początkowo bazowaliśmy na psychodelicznej muzyce cumbia, która w latach siedemdziesiątych narodziła się w peruwiańskiej dżungli z połączenia surf rocka i kolumbijskiej cumbii” - mówią. Podkreślają jednak równocześnie, że nie chcą ograniczać się wyłącznie do Peru, a ich zainteresowania wciąż ewoluują. „Nie przestajemy eksperymentować, a z podróży po świecie przywozimy kolejne inspiracje. W ten sposób odkryliśmy choćby cudoro z Angoli czy batidę z Portugalii”.

Styl Dengue Dengue Dengue został poniekąd zbudowany na sprzecznościach. To harde basy i tropikalna lekkość. Analog i cyfra. Folklor zamorskich krain, footwork i techno. Paletę barw duetu na żywo uzupełniają ponadto plemienne maski w stylu SBTRKT i efektowne wizualizacje.

Już w piątek, 16 sierpnia najbardziej cool Peruwiańczycy od czasu Misia Paddingtona przyjeżdżają na Elektryków. Będzie wyżej niż najwyższe szczyty w Andach!


WSTĘP - 18+

DO 22:00 - FREE PO 22:00 - 10 PLN


Do zobaczenia na Elektryków

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej