Going. | HTRK live - Pogłos

Distorted Animals booking oraz
Pogłos prezentują:

Oficjalne Before Party przed Distorted Festival 2019

HTRK live

Kultowy australijski zespół wystąpi po raz pierwszy w Warszawie z okazji trasy promującej wydanie "Venus in Leo" dla Ghostly International. Premiera płyty zapowiedziana została na 30 sierpnia.

Jeden z najbardziej uznanych australijskich zespołów powstał w 2003 roku w Melbourne jako trio wokalistki Jonnine Standish, basisty Seana Stewarta (zm. 2010) i gitarzysty Nigela Yanga. Pierwsze koncerty HTRK zwróciły uwagę Rowlanda S. Howarda, gitarzysty The Birthday Party, który wyprodukował klasyczny już debiut "Marry Me Tonight". W 2006 roku zespół przeniósł się do Europy i podpisał kontrakty z wytwórniami blastfirstpetite i Ghostly International. Prace nad kolejną płytą przerwała samobójcza śmierć Stewarta, ale pozostali członkowie postanowili kontynuować prace, czego efektem była wydana w 2011 "Work (work, work)". Po powrocie do Australii w 2012 Standish i Yang wyruszyli na pustynie Nowego Meksyku, by tam nagrać medytacyjny Psychic 9-5 Club" (2014). W 2019 duet powraca do koncertowania z nową płytą „Venus in Leo”, której premiera wyznaczona została na 30 sierpnia.

https://yourcomicbookfantasy.com/

Koncert odbędzie się jako zapowiedź Distorted Festival 2019, na który złożą się koncerty artystów takich jak Deerhunter, Boy Harsher czy Xiu Xiu w różnych przestrzeniach klubowych Warszawy na przełomie października i listopada.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej