Going. | „Gwiazdo świeć, kolędo leć” - Kino Kijów.Centrum

„Gwiazdo świeć, kolędo leć”

18:00 | Sobota, 4 stycznia 2020

Kino Kijów.Centrum

Koncert

110 zł

110 zł

Tegoroczny okres świąteczno-noworoczny stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy za sprawą koncertu, który przygotowała dla Państwa Galicja Productions. Już 4 stycznia 2020 roku, w krakowskim Kijów Centrum, usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór - imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci.

„Gwiazdo świeć, kolędo leć” to koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Warsaw Opera Quartet.

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić Państwa do krakowskiego Kijów Centrum na niezwykle wzruszający koncert kolęd i pastorałek napisany i zaaranżowany przez wybitnego kompozytora, pianistę i aranżera Włodzimierza Korcza. Pośród kilku znanych kolęd usłyszymy przepiękne, nastrojowe i brawurowo wykonane pastorałki do tekstów najwybitniejszych polskich autorów: E. Brylla, W. Młynarskiego, M. Czapińskiej, ks. Twardowskiego i in.

Artyści, podczas koncertu tworzą niezwykły nastrój, który długo pozostaje w pamięci widzów. Wykonawcy: Alicja Majewska - wokal Olga Bończyk - wokal Łukasz Zagrobelny - wokal Włodzimierz Korcz - fortepian oraz Warsaw Opera Quartet.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej