Going. | Limboski - Cafe Szafe

Zapraszamy na OSTATNI solo act LIMBOSKIEGO w Krakowie przed ognistymi nowinkami, premierą itp.
Gdzie? Ano, w Szafie!

To jedna z najbardziej tajemniczych i nietuzinkowych postaci na polskim rynku muzycznym. Autor rozdzierających serce ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Przez długi czas był kojarzony z anturażem i klimatami ála Tom Waits. Potem zwrócił się w stronę analogowego nagrywania i raczej rockowych brzmień, które można znaleźć na płycie „Poliamoria”. Ostatnio natomiast przeniósł się do Berlina i jego najnowsze produkcje zdradzają fascynację nowoczesną elektroniką. To co się nie zmienia to świetne teksty i jeden z najgłębszych męskich głosów w Polsce!

Podczas koncertów solo Limboski gra na gitarze, fortepianie, tworzy na żywo pętle, śpiewa, robi beat box, używa sampli, a nawet gra na bębnie taktowym. Jest to wyjątkowe show, gdzie, jak sam twierdzi, najważniejszy jest ultrabliski kontakt z publicznością i całkowita wolność na scenie: „Podczas koncertów z zespołem tworzymy wspólnotę i zatapiamy się w piosence, natomiast podczas koncertów solo jestem sam, ale też dzięki temu jestem zupełnie wolny i czasami idę w nieoczekiwanym kierunku”.


Start: 20:00
Wstęp:30zł (przedsprzedaż)// 40zł (w dniu koncertu)

!!Bilety dostępne na barze od 30.sierpnia!!

Możliwość rezerwacji biletów: 663-905-652
Zarezerwowane bilety należy odebrać max.0,5h przed rozpoczęciem koncertu. Jeśli tak się nie stanie, rezerwacja jest anulowana i bilety ponownie trafiają do sprzedaży.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej