Going. | Nightrun87, Diuna | Toruń - NRD Klub

Nightrun87, Diuna | Toruń

20:00 | Piątek, 29 listopada 2019

NRD Klub

Koncert

TBA

TBA

Piranha Music PREZENTUJE:

Oficjalne toruńskie release party nowego albumu Diuna! Jesienią tego roku nakładem Piranha Music ukaże się drugi długogrający album zespołu pt. "Golem". Diuna zagra z tej okazji cztery premierowe koncerty wspólnie z czołowym przedstawicielem polskiej sceny synthwave - William Malcolm / Nightrun87!

SZCZEGÓŁY:
Data: 29 listopada 2019, godz. 20:00
Miejsce: NRD - ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: info wkrótce!

Po release party na własnym podwórku Diuna oraz William Malcolm / Nightrun87 zagrają również wspólne koncerty w Szczecinie (30.11), Poznaniu (13.12) oraz Wrocławiu (14.12).

▶ NIGHTRUN87 (synthwave, neo 80s, synthpop / Gdańsk)
https://www.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/
https://nightrun87.bandcamp.com
https://www.instagram.com/nightrun87
To projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka. Na dzień dzisiejszy artysta ma na koncie 5 albumów, w tym najnowszy "Nightwolf: Survive the Megadome", który ukazał się w październiku 2018 i jest oficjalną ścieżką dźwiękową do gry komputerowej Nightwolf. NIGHTRUN87 występował z takimi artystami jak Perturbator, Drab Majesty czy Dance With The Dead, pojawił się również na wielu festiwalach, w tym metalowym Into The Abyss czy Castle Party. Jesienią 2019 ukaże się album koncertowy artysty "A Night at the Radio", zarejestrowany w studio Radio Gdańsk.

▶ DIUNA (stoner rock, noise, psychodela / Toruń)
https://www.facebook.com/diunaband/
https://diuna.bandcamp.com
https://www.instagram.com/diunaband/
W 2013 roku, w Toruniu Diuna została usypana z pustynnego piachu. Stało się to w kraju gdzie średnia temperatura wynosi 6°C, pada deszcz, wieje wiatr i jest zimno. Dlatego Diunie wychodzi granie pustynnego stoner rocka po polsku, wplatając w to noisowo-psychodeliczne inspiracje. Mimo, że Diuna śpiewa w rodzimym języku, to zdarzało jej się grać z zespołami z zagranicy takimi jak np. Elder, 1000Mods czy Jucifer. W tym roku wystąpili również na głównej scenie najważniejszego polskiego festiwalu open-air z muzyka stoner/doom/retro - Red Smoke Festival, oraz pojawili się na wrocławskim przystanku ogólnopolskiej trasy Męskie Granie. Dotychczas wydali dwie EPki i debiutancki album "The Very Best of The Golden Hits" w 2017 roku. Jesienią nakładem Piranha Music ukaże się drugi długogrający album zespołu pt. "Golem".

+ gość specjalny TBA

Zaprasza Piranha Music.
https://www.facebook.com/piranhamusicpl/
https://www.instagram.com/piranha.music/

Oprawa graficzna eventu: Muzykografika

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej