Going. | Nightrun87, Diuna | Szczecin - Elefunk The Club

Nightrun87, Diuna | Szczecin

20:00 | Sobota, 30 listopada 2019

Elefunk The Club

Koncert

TBA

TBA

Nic się nie dzieje? No to już się dziej. Bardzo:

EVENT JAKIEGO JESZCZE N I E B Y Ł O:

SZCZEGÓŁY:
Data: 30 listopada 2019, godz. 20:00
Miejsce: Elefunk - plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin
Bilety: info wkrótce!

NIGHTRUN87
https://www.facebook.com/WilliamMalcolmNightrun87/
https://nightrun87.bandcamp.com
https://www.instagram.com/nightrun87
To projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko – brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka. Na dzień dzisiejszy artysta ma na koncie 5 albumów, w tym najnowszy "Nightwolf: Survive the Megadome", który ukazał się w październiku 2018 i jest oficjalną ścieżką dźwiękową do gry komputerowej Nightwolf. NIGHTRUN87 występował z takimi artystami jak Perturbator, Drab Majesty czy Dance With The Dead, pojawił się również na wielu festiwalach, w tym metalowym Into The Abyss czy Castle Party. Jesienią 2019 ukaże się album koncertowy artysty "A Night at the Radio", zarejestrowany w studio Radio Gdańsk.

DIUNA
https://www.facebook.com/diunaband/
https://diuna.bandcamp.com
https://www.instagram.com/diunaband/
W 2013 roku, w Toruniu Diuna została usypana z pustynnego piachu. Stało się to w kraju gdzie średnia temperatura wynosi 6°C, pada deszcz, wieje wiatr i jest zimno. Dlatego Diunie wychodzi granie pustynnego stoner rocka po polsku, wplatając w to noisowo-psychodeliczne inspiracje. Mimo, że Diuna śpiewa w rodzimym języku, to zdarzało jej się grać z zespołami z zagranicy takimi jak np. Elder, 1000Mods czy Jucifer. W tym roku wystąpili również na głównej scenie najważniejszego polskiego festiwalu open-air z muzyka stoner/doom/retro - Red Smoke Festival, oraz pojawili się na wrocławskim przystanku ogólnopolskiej trasy Męskie Granie. Dotychczas wydali dwie EPki i debiutancki album "The Very Best of The Golden Hits" w 2017 roku. Jesienią nakładem Piranha Music ukaże się drugi długogrający album zespołu pt. "Golem".

PowerPlant
https://www.facebook.com/powerplantZS
https://hailtheplant.bandcamp.com/releases
https://open.spotify.com/artist/5GTocVQDYQeuIWP4o9CdYo

PowerPlant zaczął zgłębiać tajemnice przestrzeni i dźwięków w 2017 roku, kiedy ścieżki czterech podróżników skrzyżowały się w Szczecinie, aby razem podążyć jedną drogą w tworzeniu muzyki.
Początkowo napędzali swój wahadłowiec grungeowymi riffami, które wkrótce stały się cięższe i psychodeliczne. Po roku tułaczki do załogi dołączył Szypa - obecny głos PowerPlant.
Teraz, po kilku latach od startu, dzielenia scen z największymi i niezliczonymi wyznawcami riffu oraz wypuszczeniu pierwszego EP (2019) pracują nad nową destynacją kosmicznego rejsu - pierwszego longplaya.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej