Going. | [SOLD OUT] Barbara Wrońska - Klub SPATiF

[SOLD OUT] Barbara Wrońska

20:00 | Czwartek, 7 listopada 2019

Klub SPATiF

Koncert

30 zł

30 zł

Klub SPATiF i Radio Chillizet zapraszają na koncert Barbary Wrońskiej !

Po latach pracy zespołowej (zespół PUSTKI) artystka postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. „Dom z ognia”, ukazał się w lutym 2018 r. Za ten właśnie album Barbara Wrońska otrzymała nagrodę Mateusza Trójki 2018.

• bilety do wygrania na antenie radia Chillizet oraz do kupienia przez Going. oraz w sieci empik w cenach 30/40/50

Barbara Wrońska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół PUSTKI. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem.

Na albumie „Dom z Ognia” czuć tęsknotę za polską piosenką z lat 60, przewrotnie połączoną z nowoczesnymi brzmieniami. Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd. Każdy utwór ma inny klimat i inną dynamikę, ale jedno jest wspólne – każdemu towarzyszą silne emocje. Przeplatają się brzmienia lat 60. z elektroniką, czasem muzyką filmową, co powoduje mieszankę wybuchową i rzuca na kolana.

Każdy utwór ma inny klimat i inną dynamikę ale jedno jest wspólne - każdemu towarzyszą silne emocje. Przeplatają się brzmienia lat 60 z elektroniką, czasem muzyką filmową, co powoduję mieszankę wybuchową i rzuca na kolana.

/Partnerem wydarzenia jest RADIO Chillizet

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej