Going. | TRZĘŚ TYM Czymś! vol.4 Classic - Klub Zmiana Klimatu

TRZĘŚ TYM Czymś! vol.4 Classic

21:00 | Piątek, 13 września 2019

Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Zwięźle i na temat: DJ EsDwa tego wieczoru zaprezentuje muzyczny tribute dla czasów i miejsc, które kiedyś każdy znał i bywał, a które już nie powrócą. Będzie Rap, R'n'B, Funk, ciut Dancehallu oraz różne mniejsze i większe „skoki w bok”. Wszystko to zmiksowane i podane z wyczuciem kogoś, kto dobrze wie o czym gra.

EsDwa pisze:
"Od nowojorskich klasyków - Notoriousa B.i.G, Wu Tang, Naughty by Nature czy DMXa, lecimy do Cali odwiedzić Dr. Dre i Snoopa, czy reprezentantów "średniego" pokolenia - jak Game'a, może też coś z tych bardziej aktualnych (Kendrick się kłania). Nie zabraknie południa - Lil Jon zawsze trzęsie parkietem, tak samo zresztą jak Ludacris i bardziej eklektyczni Outkast. Jeśli już idziemy w wyliczankę to dobrze wiecie o co
chodzi - Eminem, Missy Elliott, Timbaland. Erykah Badu, TLC, Luryn Hill, Busta Rhymes Justin Timberlake, 50 cent, Usher, Justin Timberlake, Beyonce z całym Destiny's Child, Kelis, Nelly, Mark Ronson, Bruno Mars, a pewnikiem też Beenie Man, czy Sean Paul. Z polskiego podwórka - na przełomie wieków rządzili Tede, Brx, Pezet, ale też K44 na ten przykład. Nie ma problemu, żeby pojawili się Ten Typ Mes, Łona, Sistars czy Fisz!"

Dziewczęta i chłopcy, poszukajcie zajechanych baggy jeansów dnie szafy, zbierajcie starą ekipę i wpadajcie!


_____________________________________________

13.09.2019 (piątek)
Start imprezy o 21:00
Wstęp: 10pln
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
_____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zaprasza do oddalona o piętro od Zmiany Klimatu – legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa
__________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej