Going. | Wszystko czego dziś chce! # dj Lou Badgers - Klub Zmiana Klimatu

Wszystko czego dziś chce! # dj Lou Badgers

21:00 | Sobota, 14 września 2019

Klub Zmiana Klimatu

Impreza

10 zł

10 zł

Popis selekcji muzycznej połączonej z akrobacją gatunkową, gimnastyką tonacji i połykaniem płonących rytmów. A to wszystko (oraz o wiele więcej ) z nieznikającym uśmiechem z ust połączonym z nuceniem różnych piosenek.

klimaty: polski i zagraniczny rok, lata 80 i 90, stare dobre disco, funk. Od Zauchy i Lomardu po Madonne i Cyndi Lauper, trochę nowości i dużo starych szlagierów.

Lou Badgers
Amator pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów, choroszczańskich sanatoriów i urody pewnej supraślanki. Swoją muzyczną wrażliwość umieścił by gdzieś w połowie drogi, między Tercetem Egzotycznym, a Behemotem. Za sprawą rodziców wychował się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, audycji MiniMax, kasetach z Red Hot Chilli Peppers, Pink Floyd, bluesem i szantami. Za dzieciaka ocierając się o obecny wszędzie misznasz muzyki złej i jeszcze gorszej, szukał ukojenia w do przesady przesterowanych gitarach, aż w ogólniaku pierwszy raz usłyszał The Prodigy. Zmotywowało go to do pierwszych świadomyce muzycznych poszukiwań.
Klimaty: pop +rock + funky disco + rock'n'roll + greatest hits lat wszelkich.
_________________________________________________

14.09.2019 (sobota)
start: 21:00
wstęp: 10 zł
Zmiana Klimatu ul.Warszawska 6
____________________________________________

Rezerwacja stolików: http://zmianaklimatu.eu/rezerwacje/

____________________________________________

Na przedwieczorny posiłek zapraszam do oddalonej od Zmiana Klimatu o piętro – legendarna, choć całkowicie nowa – restauracja oraz pub Cechowa & Supertajny Cech Kelnerów i Barmanów!

____________________________________________

+18 (zgoliłeś/aś wąsy = weź dowód)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej