Going. | Obiekty / haptar - Klub Storrady

CYKL TEGO SŁUCHAM 115 – rozimprowizowany ambient/drone/post-rock z Krakowa i stajni Instant Classic oraz szczeciński debiut spod znaku DIY lo-fi post-rocka.

Obiekty
Mają na swoim koncie trzy małe wydawnictwa opublikowane w 2018 roku własnym sumptem. W czerwcu 2019 roku nakładem Instant Classic ukazał się ich debiutancki album długogrający „Czarne miasto”. Członkowie formacji wiodą bujne życie muzyczne – można ich spotkać w składach wielu zespołów (m.in. Artykuły Rolne, Bad LightDistrict, Kaseciarz, Mikirurka, New York Crasnals, Próchno, Torpur). Muzyka Obiektów to psychodeliczny lot ubrany w szaty długich, improwizowanych piosenek, w których jest miejsce zarówno na zdyscyplinowany trans, jak i ambientowe plamy. W scenicznych warunkach te dźwięki potrafią zaskakiwać nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

https://youtu.be/Hc8pHVJGUj4
https://obiekty.bandcamp.com
https://www.facebook.com/Obiekty-175992502916219/

haptar
Piwniczny DIY post-rock ze Szczecina z koncertowym debiutem. W składzie ludzie z zespołu tsar. Muzyka? Piosenkowe melodie spotykają ambientowe tekstury i głośne gitary. Wszystko to w aurze lo-fi post-rocka. Wkrótce światło dzienne ujrzy debiutancka EPka „brave enough”.

https://youtu.be/xZU0S6GSCxU
https://www.facebook.com/haptar/

Obiekty | haptar
Piątek 11.10
Klub Storrady (Domek Grabarza)
25 pln / 20.00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej