Going. | Koncert: Divine Weep, Empiresfall, Lucille - Motopub

Koncert: Divine Weep, Empiresfall, Lucille

19:00 | Piątek, 13 września 2019

Motopub

Koncert

20/25zł

20/25zł

W piątek trzynastego września przez Białystok przetoczy się tornado. Trzy metalowe żywioły będą grzmocić, łoić i rąbać. Jeśli boicie się burz i tornad, lepiej zostańcie w domach w ciepłych kapciach.

Na scenie Motopubu stawią się:

- Divine Weep z Białegostoku. Dobrze znana miejscowej gawiedzi załoga heavymetalowa, która jest w trakcie nagrań nowej płyty. Wieść niesie, że w nowych numerach łączy się thrashowe łojenie, deathowa brutalność, blackowy klimat, ale wszystko przy zachowaniu heavy/powermetalowego charakteru. Czy na koncercie pojawią się obszerne fragmenty nowego albumu? Przyjdź i sam się przekonaj.
- www.facebook.com/divineweep

- Empiresfall z Hamburga. Thrashowa horda grająca od 2008 roku tradycyjny, klasyczny thrash metal wzorowany na tuzach gatunku. Są w trakcie promocji swojej ostatniej płyty "A Piece To The Blind" wydanej w 2018 roku przez Iron Shield Records. Kapela dzieliła sceny z takimi kapelami jak Sinister, Equilibrium, Iron Angel, Metal Witch, Protector, Virus czy też Tad Morose, więc obycie mają solidne.
- www.facebook.com/empiresfallmania

- Lucille z Białegostoku. Cel powstania zespołu był prosty - stworzyć thrashową załogę, której muzyka jest inspirowana heavy/thrash metalem lat 80. i oddaje jak najlepiej ducha epoki w twórczości, jednocześnie poruszając problemy naszych czasów. Jeśli bliskie jest Ci brzmienie Anthrax, Venom, Obituary, Death, Pestilence, Slayer, Megadeth czy Exodus i jesteś amatorem circle pit, taniego piwa, obszytych katan i białych sportowych butów to ta muza powinna Ci podpasować!
- www.facebook.com/Lvcille.thrash

Więcej informacji wkrótce.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej