Going. | Joga na 100czni - 100cznia

We wrześniu kontynuujemy spotkania z Jogą na 100czni, ale już tylko w soboty! Od 7 września widujemy się w każdą sobotę o godzinie 12:00, aż do zamknięcia sezonu 28 września. Łapcie maty w dłonie, spotykamy się w 100czniowej eko przestrzeni.

Czego możecie się spodziewać?
W każdą sobotę będziemy spotykać się i poznawać podstawowe grupy asan, wspólnie oddychać i uspokajać nasze ciała i umysły.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować praktyki, osoby zupełnie początkujące i te które mają już doświadczenie. Zajęcia będą prowadzone na podstawowym poziomie z wprowadzeniem od czasu do czasu trudniejszych elementów (opcja dla chętnych osób). Prosimy o przyniesienie swoich mat do jogi!

Nasze spotkania poprowadzą:

Sylwia Rutkowska

Jogą zaczęła interesować się pracując w firmie brokerskiej za granicą. Tam każdy dzień był gonitwą za uciekającym czasem, po którym potrzebowała wyciszenia i relaksu. Po kilku latach praktyki ukończyła kurs Ashtanga Vinayasa z elementami Anusara Jogi prowadzony w szkole Jogi Inbound w Peru. Później uzyskała dyplom nauczyciela jogi wg metody Sivanandy, a w 2018 roku ukończyła studia podyplomowe na AWF-ie w Warszawie na kierunku joga i relaksacja.

Grażyna Korcz

Joga to jej pasja. Zaczęła prawie 10 lat temu od wspólnej praktyki z mamą i tak już zostało. Z czasem zaczęła dostrzegać, jak duży wpływ na postawę i sylwetkę ma joga, ale przede wszystkim, jak wpływa na sposób myślenia i postrzegania świata. Doskonali swoje umiejętności na warsztatach u różnych nauczycieli. Obecnie uczy się pod okiem Janusza Szopy według tradycji hatha yogi – są to studia podyplomowe tzw. jogi akademickiej.

Weźcie własne maty, i widzimy się na 100czni Namaste

Sesje jogi na 100czni:

Sobota: 12.00 - 13.00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej