Going. | Burgery w roli głównej - The Kitchen- studio kulinarne

BURGERY w roli głównej/ KRYSTIAN SZOPKA/ 24.09 g.18.00
190,00 zł

Warsztaty kulinarne Burgery Poznań
Z doświadczenia wiemy już, że odwiedza nas dużo burgerożerców Specjalnie dla Was autorskie warsztaty chefa Krystiana poświęcone w 100% prawdziwym pysznym burgerom domowej roboty. Na koniec warsztatów oczywiście uczta nie do przejedzenia:) Mamy dla Was, aż 4 burgery, które pod okiem szefa przygotujecie na naszych warsztatach. Będzie pysznie!

Menu:

Burger klasyczny z domowym sosem bbq i długo duszoną cebulą
Burger wołowy w wariacji orientalnej z kapustą pak choy i piklowaną marchewką z sosem śliwkowym
Burger z jagnięciną, szpinakiem duszonym, karczochem i dipem miętowym
Burger wegetariański z humusem, kozim serem, konfiturą cebulową z figami

Prowadzący:
Krystian Szopka-
Od roku 2016 do końca 2018 szef kuchni w prestiżowej restauracji Piano Bar, gdzie zajmował się częścią gastronomiczną oraz efektywnością pracy lokalu. Poprzednio przez 8 lat pracował jako szef kuchni w 5 gwiazdkowym hotelu Sheraton w Poznaniu. W Sheratonie tworzył menu i zarządzał dwoma hotelowymi restauracjami: serwującą dania będące połączeniem europejskich i orientalnych smaków.

Od roku 2015 właściciel firmy Krystian Szopka Culinaria –Firma świadcząca usługi w zakresie szkoleń z optymalizacji kosztów, rekalkulacji i obliczeń food cost, pozycjonowaniu i prezentacji dań w ofercie kierowanej do gościa, ergonomii pracy na kuchni, szkoleń kadry kuchni w zakresie wydajności, optymalizacji czasu pracy oraz poprawy technik kulinarnych wykorzystywanych w pracy gastronomi.Firma Krystian Szopka Kulinaria posiada niezbędne szkolenia jako audytora z zakresu HACCP .

Wychowanek szkoły gastronomicznej w Pniewach gdzie do dnia dzisiejszego przekazuje uczniom tej szkoły swoją wiedzę i umiejętności .

Jako juror brał udział w licznych konkursach kulinarnych, m.in. w konkursie Wielkopolski Kucharz roku, Młody Kreator Sztuki Kulinarnej, Primerba cup. Był też trenerem Ogólnopolskiej Reprezentacji Kucharzy Wojskowych na Międzynarodowej Olimpiadzie w Luksemburgu

Pasjonat warsztatów i wspólnego gotowania, współwłaściciel projektu kulinarnego ,,The Kitchen- studio kulinarne ” Miejsce spotkań ludzi z pasją do gotowania, projekt łączący warsztaty kulinarne, szkolenia, prezentacje produktowe, promocje produktów, sesje zdjęciowe dla firm.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej