Going. | Potańcówka międzypokoleniowa III - MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Potańcówka międzypokoleniowa III

18:00 | Sobota, 14 września 2019

MWW Muzeum Współczesne Wrocław

Impreza

Free

Free

MWW Muzeum Współczesne Wrocław, uczestnicy zajęć Bliżej Sztuki. MWW dla Seniorów oraz Wrocławskie Centrum Seniora zapraszają do wspólnego świętowania. Międzypokoleniowa zabawa pod gołym niebem jest już stałym punktem obchodów wrocławskich Dni Seniora oraz inauguracją kolejnej odsłony cyklu Bliżej sztuki.

Podobnie jak rok temu, do wspólnego tańca zapraszamy wielbicieli dobrej zabawy w każdym wieku. Po ubiegłorocznym, udanym debiucie, za konsolą DJ-ską po raz kolejny stanie Seniorka Małgorzata Rosak, tym razem w duecie z dj Whyba – członkiem kolektywu regime i prowadzącym na falach Radio LUZ.


Whyba
radiowiec i realizator dźwięku filmowego oraz muzycznego. Fan organicznych instrumentów i analogowych nośników – przede wszystkim winyli. Zazwyczaj porusza się w housowej stylistyce, zaznaczając swoje muzyczne korzenie poprzez sample i wokale kojarzone z soulem oraz hip-hopem. Reprezentant kolektywu regime, współodpowiedzialny za projekt Uczulenie i prowadzący na falach Radio LUZ. https://www.mixcloud.com/whyba/

Małgorzata Rosak
mama trójki dzieci i społecznicza. Na co dzień zaangażowana w wiele inicjatyw; pomaga zwierzętom, występuje na festynach osiedlowych, jest członkinią kabaretu Kryś-Goś; od 2017 roku liderka grupy Aktywne Wrocławianki, działającej przy Wrocławskim Centrum Seniora. Wraz z grupą angażuje się w pomoc dzieciom z hospicjum Formuły Dobra, pomaga także Seniorom.

___________________________________

Są Państwo zainteresowani dołączeniem do cyklu spotkań ze sztuką współczesną Bliżej sztuki? Podczas potańcówki będą obecni stali bywalcy zajęć gotowi, aby podzielić się swoim doświadczeniem i opowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące cyklu Bliżej sztuki. MWW dla Seniorów. Zapraszamy do rozmowy!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorką zajęć, Anną Krukowską: a.krukowska@muzeumwspolczesne.pl/ tel. 71 356 42 53
Na potańcówkę nie obowiązują zapisy, ale liczba miejsc siedzących jest ograniczona.
W trakcie obchodów Dni Seniora między 6 września a 6 października Muzeum Współczesne Wrocław oferuje darmowy wstęp dla wszystkich osób w wieku 60+ (wejściówki do odebrania w kasie).

___________________________________

DNI SENIORA W MWW http://bit.ly/2jVDwEj

___________________________________

Współorganizator: Wrocławskie Centrum Seniora
Partnerem medialnym wydarzenia jest Radio LUZ

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej