Going. | Little White Lies - Regeneracja

Little White Lies to jedno z ciekawszych zjawisk na polskiej scenie alternatywnej .
Jeszcze przed wydaniem płyty wystąpili na Heineken Open'er Festival. W 2012 ukazał się ich debiutancki album "Devils in Disguise" pod skrzydłami wytwórni fyh!records, który zdobył serca fanów i krytyków muzycznych w całej Polsce. Konsekwencją tego było pierwsze wielkie wyróżnienie ? LWL zostało laureatami w plebiscycie gazety Co Jest Grane na Najlepszą Łódzką Płytę Roku 2012. Na fali entuzjazmu zespół wydał EP ?In Word and Deed?, które pojawiło się w formie cyfrowej i, jako wydawnictwo kolekcjonerskie, na białej kasecie magnetofonowej.
W tym samym okresie wystąpili na żywo na antenie radiowej Trójki w audycji Piotra Stelmacha ?OFFensywa? oraz wzięli udział w wideosesji realizowanej w ramach Otwartej Sceny przy współpracy z Radiem Łódź.
Z początkiem 2014 otrzymali nagrodę w kategorii ?Zespół Muzyczny Roku 2013? w plebiscycie Plastry Kultury.
1 października 2014 ukazał się ich drugi album ?Days of Chaos? nakładem MegaTotal.pl
Little White Lies utworzyli Kasia Katee Bartczak oraz Zbyszek Krenc. W ostatnim czasie dołączył do nich perkusista Piotr Gwadera. Razem tworzą tykającą bombę pełną muzycznego erotyzmu i napięcia. Ten ładunek wybucha podczas występów na żywo, które, jak zawsze w ich przypadku, są wyjątkowe i klimatyczne.

DJ Karla Brumi - reprezentantka młodego pokolenia warszawskich dj-ek, współtwórczyni kolektywu Factory Girls.Razem z siostrą grają to, czego ludzie chcą słuchać, mieszając gatunki i style, dzięki czemu każdy może znaleźć w ich graniu coś dla siebie - od Strawińskiego po Nirvanę. Grały w takich miejscach jak: Dzik, Regeneracja, Grawitacja, 1500m czy Face Club. Tym razem karla brumi po koncercie zespołu Little White Lies rozgrzeje parkiet w pojedynkę, w rytmach alternatywnych, ale i przebojowych.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej