Going. | Warszawski Festiwal Konesera - dzień 2 - Centrum Praskie Koneser

Warszawski Festiwal Konesera - dzień 2

13:00 | Niedziela, 15 września 2019

Centrum Praskie Koneser

Festiwal

Free

Free

Mnóstwo dobrych koncertów. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczny Warszawski Festiwal Konesera w odnowionej dawnej fabryce wódek.

Warszawski Festiwal Konesera po raz drugi!

Pierwsze urodziny obchodzimy jeszcze huczniej niż nasze otwarcie rok temu!

Koncerty, jedzenie, moda, design, sztuka w wyjątkowej zabytkowej przestrzeni miejskiej. Świętujcie z nami nasze urodziny przy dobrej muzyce.

W programie koncerty:
Organek / The Dumplings / Fisz Emade Tworzywo / L.U.C / Wojtek Mazolewski Quintet KOMEDA / Katarzyna Nosowska / Skubas / SABINA

Program:

KONCERTY:

NIEDZIELA:
16.30 Wojtek Mazolewski Quintet Komeda
18.00 L.U.C & Rebel Babel Ensemble
19.30 The Dumplings
21.00 Fisz Emade Tworzywo


WSTĘP WOLNY!

Pelen program strefy dzieci ---: http://bit.ly/WFKStrefaDzieci

Warszawskiemu Festiwalowi Konesera towarzyszą aż dwie specjalne edycje Targi Rzeczy Ładnych - największych targów designu w Warszawie.
Zapraszamy na TRŁ Fresh! #2 - nowy polski design (14-15 września), gdzie znajdziecie nowy polski
design od 150 wybranych marek, oraz na pierwszą edycję TRŁ Print! - plakat / ilustracja / druk (14 września) - targi plakatów, ilustracji i druku - z setką najlepszych polskich ilustratorów i plakacistów w jednym miejscu!


14 - 15 września
Centrum Praskie Koneser

Dawna fabryka wódek Koneser znajdująca się na Pradze Północ powróciła na mapę Warszawy. To miejsce charakterystycznych budynków z czerwonej cegły, którego niektóre zabudowania sięgają końca XIX wieku, w trakcie remontu został odrestaurowany i zaadaptowany do wielu nowych funkcji. Dziś na terenie Konesera znajdziemy wiele restauracji, pasaż z modą autorską niedostępną w żadnym centrum handlowym, strefę dobrego designu, biura, mieszkania oraz pierwszy w Polsce hotel Moxy skierowany głównie do nielubiących tradycyjnych hoteli millenialsów oraz sklepy. Wciąż czuć tu też ducha Warszawy sprzed lat i dawnej fabryki wódek, bo na terenie znajduje się także interaktywne Muzeum Polskiej Wódki, w którym poznamy historię tego trunku. Jest też Muzeum Biżuterii oraz niedługo otwiera się Museum of Illusion.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej