Going. | SOLD OUT // Solar / Warszawa / Pokój Zero - Smolna

SOLD OUT // Solar / Warszawa / Pokój Zero

20:30 | Piątek, 11 października 2019

Smolna

Koncert

39 zł

39 zł

Solar / Warszawa / Pokój Zero

Już 11 października w Warszawie w klubie Smolna Solar zagra swój pierwszy, premierowy koncert promujący najnowszą płytę "Pokój Zero".

Pierwszy koncert na trasie będzie szczególny. Artysta w swoim rodzimym mieście wystąpi w towarzystwie gości z płyty. Poza klimatyczną oprawą wizualną, wydarzenie wzbogaci specjalna, dedykowana scenografia - tytułowy Pokój Zero, w którym każdy z gości będzie mógł uwolnić swoją kreatywność i poczuć się swobodnie.

Stwórzymy razem Pokój Zero!

Trasa Zero jest akustyczną, kameralną trasą koncertową, na którą składa się jedynie kilka polskich miast. Chcielibyśmy, aby każdy koncert stał się swoistym Pokojem Zero - przestrzenią, w której może wydarzyć się wszystko, w której nie ma żadnych barier, a jedyną granicą jest granica wyobraźni.

Wszystkie kluby, w których pojawi się artysta zostały wybrane na podstawie selekcji w oparciu o klimat i specyfikę miejsca.

Patronat medialny: Co Jest Grane, Radio Kampus

-----

Bilety:
I pula - 39 zł
II pula - 45 zł
III pula - 49 zł

Bilety są dostępne online w Going. oraz we wszystkich salonach Empik w całej Polsce

----

UWAGA!
Wstęp 16 +
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.pdf

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej