Going. | Renata Przemyk, Karolina Czarnecka - Klub Kwadrat

Renata Przemyk, Karolina Czarnecka

18:00 | Niedziela, 8 grudnia 2019

Klub Kwadrat

Koncert

60 zł

60 zł

Dwie wielkie osobowości polskiej muzyki, będą gwiazdami na jedynym, niepowtarzalnym koncercie, na który już 8 grudnia 2019 roku zapraszamy do krakowskiego Kwadratu.

Renata Przemyk i Karolina Czarnecka - jedne z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce - pojawią się na jednej scenie, by zaprezentować swoje największe hity.

Renata Przemyk zadebiutowała w 1989 roku wraz z zespołem Ya Hozna, z płytą o tym samym tytule. Przebojami „Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole”, czy „Tortury” podbiła serca fanów polskiej sceny rozrywkowej. Po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczęła karierę solową. Systematycznie wydaje kolejne płyty, ostatnią z nich jest „Boogie Street”, gdzie wokalistka śpiewa piosenki Leonarda Cohena z 2017 roku.

Wielokrotnie nominowana i nagradzana, jej twórczość zyskała pochlebne recenzje pośród publiczności, krytyki muzycznej i przemysłu fonograficznego. Występowała na festiwalu w Jarocinie, na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu i Kolonii, a także za granicą – w Normandii, Bretanii, Paryżu i Nowym Jorku.

Renata Przemyk rozpoczyna właśnie obchody 30-lecia swojej pracy scenicznej. Mamy ogromną nadzieję, że będziecie celebrować ten jubileusz wraz z nami w krakowskim klubie Kwadrat.


Artystce towarzyszyć będzie gość specjalny - Karolina Czarnecka


Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. Zasłynęła w 2014 utworem "Hera koka hasz LSD", który wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Czarnecka jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście.
W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 roku miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na debiutanckim krążku. Aktualnie artystka pracuje nad nową płytą, której pierwsze echa można usłyszeć na koncertach.

Galicja Productions zaprasza!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej