Going. | Marek Dyjak | Gliwice - CKS Mrowisko

Marek Dyjak | Gliwice

18:00 | Niedziela, 1 grudnia 2019

CKS Mrowisko

Koncert

Free

Free

Zapraszamy na emocjonujący koncert Marek Dyjak który odbędzie się 1.12.2019 w Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej.

Start: 18:00
Koncert: 19:00
Gdzie: Mrowisko. Centrum Kultury Studenckiej Politechniki Śląskiej
Bilety Online: 70 zł dostępne w Going.
Bilety Stacjonarnie: salony empik w całej Polsce.

⚠️ UWAGA! SALA MA OGRANICZONĄ POJEMNOŚĆ,
BARDZO PROSIMY O NIEZWLEKANIE Z ZAKUPEM BILETÓW⚠️

---------------------------------------------------------------------------------

Sam siebie nazywa barowym grajkiem. Głos na granicy desperacji, krzyku i rozpaczy, nic sobie nie robi z takiej czy owakiej konwencji. Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele; facet, który żył po bandzie, pił po bandzie, aż dotarł do końca drogi. On też tak czuł.

Nie każdemu odpowiada styl bycia Dyjaka, choć od jedenastu lat nie pije i walczy to wciąż pozostaje sobą - i na tym polega jego niezwykły fenomen, który przyciąga koneserów dobrej muzyki. Bywały w jego karierze momenty, w których muzyk mógł iść za ciosem - wbić się na potocznie zwany "artystyczny świecznik". Wolał jednak iść własną drogą, nie zawsze łatwą lecz kierowaną przez siebie samego, nie oddał swojej kariery w cudze ręce. Niektórzy widzą w tym artystyczną pozę - Dyjaka wyklętego, samotnika i indywidualistę. Mocnym głosem, śpiewa równie mocne utwory, w których - jak mówią sami fani - jest krew, żółć i łzy.

Na rynku papierowych supermenów jest zjawiskiem - ocenia Jan Wołek.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej