Going. | Trupa Trupa - Pogłos

Distorted Festival 2019
wspólnie TBA Music prezentują:

Warszawski koncert premierowy Trupa Trupa promujący album
"Of the Sun”, który ukaże się 13 września nakładem Glitterbeat Records.

Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych zaprezentuje album „Of the Sun” 6 listopada w Pogłosie. Trasa koncertowa obejmie również występy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Trupa Trupa to Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. W 2015 roku w brytyjskiej wytwórni Blue Tapes and X-Ray Records ukazał się album "Headache".
Rok później zremasterowana wersja "Headache" została wydana przez francuski label Ici d'ailleurs. W 2017 roku w wyniku współpracy francuskich i angielskich wydawców ukazał się
kolejny album "Jolly New Songs". Płyta doczekała się japońskiej edycji wydanej przez Moorworks.
W międzyczasie Trupa Trupa wystąpiła na wielu festiwalach muzycznych m.in. SXSW, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Eurosonic i Liverpool Sound City. W lutym 2019 roku nakładem wytwórni Sub Pop ukazał się singiel "Dream About".
Jeden z naszych najpopularniejszych muzycznych towarów eksportowych zaprezentuje album „Of the Sun” w pięciu polskich miastach. Trasa koncertowa obejmie również występy m.in. w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.gm Talent Agency na terenie Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Australii oraz z agencją ATC Live na terenie Europy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej