Going. | 12. Winter Is My Love: Poznań - Kino Rialto

12. Winter Is My Love: Poznań

18:00 | Piątek, 25 października 2019

Kino Rialto

Film

40 zł

40 zł

Zapraszamy na 12. edycję festiwalu filmów snowboardowych.

Winter Is My Love to klimatyczny wieczór w kinie, podczas którego wyświetlimy najlepsze snowboardowe filmy nadchodzącego sezonu:

SNOWBOARDER - EVERYBODY, EVERYBODY (2019, USA)
Snowboader to najchętniej czytany magazyn snowboardowy na świecie Są obecni na rynku od 32 lat. W tym roku wypuszczają cztery filmy. Autorem „Everybody” jest Ted Borland z kultowej amerykańskiej ekipy Think Thank.
Ten film jest świetny!!! Wyróżnia się zdjęciami i pracą kamery, które są bardzo świadome i staranne. Wyróżnia się montażem, który sprawia, że wszystko płynie.
W „Everybody” spotykamy młodą ekipę utalentowanych, perspektywicznych riderów, którzy wykorzystują swój czas.
Ich motywację widać nie tylko w każdej minucie dziejącej się na ekranie, gdy w przedziwnych lokalizacjach wykonują piekielnie trudne tricki, ale i w napisach końcowych, gdzie w szczery sposób dziękują wszystkim, którzy dawali im wsparcie, umożliwiając dojście do momentu w jakim dziś się znajdują.
Za tym filmem lub, żeby powiedzieć dokładniej - za tą częścią snowboardu, stoi ogromna ekipa. Większa niż cała polska scena snowboardowa, ale przecież są w niej ludzie, którzy zaczynali jeździć i otwierali swoje firmy tuż po tym jak snowboard został wymyślony.
Zapraszamy na wspaniały streetowy film. Zrealizowany tak dobrze, że nawet jeśli nie do końca czujesz uliczne filmy, to oglądając go, miejskie otoczenie wyda ci się dla snowboardu tak samo naturalne jak białe, bezkresne górskie przestrzenie.
Występują: Phil Hansen, Reid Smith, Gabe Ferguson, Jill Perkins, Benny Milam, Brandon Davis, Gab Jacques, Finn Westbury, JJ Westbury, Rene Rinnekangas, Gus Warbington, Cooper Whittier i inni.
Zwiastun: https://tiny.pl/tpcn6


ABSINTHE FILMS - ISLE OF SNOW (2019, Szwajcaria)
Dwudziesty film w dorobku słynnej szwajcarskiej ekipy Absinthe Films i być może najlepszy w całej ich historii.
Pełny przekrój topowego snowboardu w wykonaniu czołowych riderów. Freeride, street, park. Ujęcia z helikopterów i dronów. Świetne kadry, montaż, muzyka. Absolutny top!
Występują: Nicolas Müller, Wolle Nyvelt, Dylan Alito, Matt Wainhouse, Demetri Bales, Aspen Weaver, Hans Mindnich, Blair Habenicht, Judd Henkes, Brandon Cocard, David Carrier-Porcheron „DCP“, Frank Bourgeois, Chris Rasman, Mark Tremblay, Severin Van der Meer, Leo Eigensatz, Carlos Gerber.
Zwiastun: https://tiny.pl/tpx1x


NITRO - OFFLINE (2019 USA)
Nitro to dziś kultowa marka, obecna na snowboardowym rynku od 30 lat. Ich niesamowity team skupia topowych riderów z całego świata, a ich filmy to powiew wolności. Po sukcesie czterech poprzednich filmów (m.in.„Boom” i „Bad Seeds”) spodziewaj się czegoś jeszcze lepszego. Naszym zdaniem to pewny kandydat do najlepszego filmu tego sezonu! Premierę wspiera NITRO POLSKA.
Występują: Eero Ettala, Sam Taxwood, Austin Smith, Bryan Fox, Sven Thorgren, Elias Elhardt, Benny Urban, Nils Arvidsson, Dominik Wagner, Griffin Siebert, Jared Elston, Zeb Powell, Zoi Synnott, Laurie Blouin, Marc Swoboda, Torgeir Bergrem, Ludvig Billtoft, Marcus Kleveland, Knut Eliassen, Dan Mace, Seth Hout.
Zwiastun: https://tiny.pl/tpx54


Ten tytuł poznasz na tydzień przed imprezą :)
Występują:
Zwiastun:

Ten tytuł także poznasz na tydzień przed imprezą :)
Występują:
Zwiastun:

Do zobaczenia. Zabierzcie znajomych. Będzie super!

Oraganizatorzy:
INARI SNOWBOARDS - Inari Snowboards
DASEIN MEDIA - Dasein Media

Polecamy nasze wyjazdy snowboardowe "True Snowboard Camp", na których uczymy podstaw freestyle:
https://www.facebook.com/events/2381253458657887/

Sponsorzy/ Partnerzy/ Nagrody:
LET'S BOARD - Let's Board
NITRO
DECHA
RIDE
BATALEON
BORN ON BOARD
FOREST FORM
SZOK
GONGA
SUPERSKLEP
BLUE TOMATO
i inni

Nasz instagram:
http://www.instagram.com/winterismylove/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej