Going. | Piernikowski - "The best of moje getto" - Hydrozagadka

Piernikowski - "The best of moje getto"

20:00 | Środa, 13 listopada 2019

Hydrozagadka

Koncert

35 zł

35 zł

Distorted Festival 2019 wspólnie z Makes it happen prezentują:

Piernikowski - warszawski koncert premierowy płyty "The best of moje getto", która ukazała się 17 października nakładem Asfalt Records.
Na koncercie pojawią się wszyscy goście, którzy wystąpili na płycie: Brodka, Kacha Kowalczyk (Coals), Hades, Adam Repucha i Michał Fetler.

Piernikowski - Robert, białas, współzałożyciel Primeshitu. Producent, wokalista, mistrz ceremonii. Kombinator. Współtwórca takich załóg jak Napszykłat i Syny, autor solowych krążków „Się żegnaj” i „No Fun”, soniczny kolaborant tak różnych postaci jak Adam Gołębiewski, BNNT, Łukasz Rychlicki, Jan Klata czy duet Coals. Raper z wyboru, eksperymentator z powołania, prymitywista z przekonania. Raper, który się nie boi, eksperymentator, którego twórcze ścieżki zawiodły z ciasnych przestrzeni wprost na sceny wielkich festiwali muzycznych, prymityw(ista), który swoją naiwność przekuł w siłę. Głos miasta, kamienic, bloków i ludzi je zamieszkujących, ludzi starych, z problemami i dzieciaków na froncie. Jeden z tysięcy, a jednak pośród tych tysięcy zupełnie unikalny.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej