Going. | Lost Sound: Spektre / OC & VERDE - Sfinks700

Lost Sound: Spektre / OC & VERDE

22:00 | Sobota, 9 listopada 2019

Sfinks700

Impreza

20/35 zł

20/35 zł

Czym jest Lost Sound? Grupą przyjaciół, kolektywem, ideą powstałą dawno temu, jedno jest pewne - jej współzałożycielem jest Jacek (Pekin), a imprezy sygnowane logiem „Lost Sound” nastawione są na ambitną muzykę, więc i tym razem należy spodziewać się takich dźwięków.

Jak już wspomnieliśmy działamy od bardzo dawna lecz w nieco undergroundowym wydaniu. Tym razem postanowiliśmy wyjść z podziemia i zademonstrować Wam trochę swoich możliwości.

Na pierwszy ogień przygotowaliśmy dla Was czwórkę wspaniałych DJ-ów, a za razem producentów z Wielkiej Brytanii, cenionych na całym świecie przez takich artystów jak Adam Beyer, Carl Cox, Pete Tong, Solomun, Sasha czy Maceo Plex. Są to dwa duety występujące pod nazwą SPEKTRE oraz OC & VERDE.

Całość dopełnimy obecnością swoją jak i naszych wspólnych przyjaciół z którymi tworzymy i występujemy na większości wydarzeń z LS w nazwie. :) Do rzeczy:


- MAIN prezentuje się następująco:

SPEKTRE [Drumcode, Kraftek, Respekt /UK]
OC & VERDE [Truesoul, Octopus, Respekt /UK]

PEKIN [Lost Sound]
MAJAKOV [Electronic Revolution]
LARIX [Luzztro, BRWSH]


- ...natomiast FONTANNA należeć będzie do:

GIGI [Instytut]
PETE WILDER [Lost Sound]
RYBSON [Taras]
JACEK BARTKOWSKY [Level]


Więcej informacji na temat artystów zaprezentujemy niebawem, tymczasem zapraszamy Was do lektury na temat naszych głównych „gwiazd wieczoru”.


…bądźcie czujni, i do zobaczenia na miejscu! :)


SPEKTRE [Drumcode, Elevate, Filth On Acid, Respekt /UK]

https://www.facebook.com/SpektreLive/
https://www.instagram.com/spektrelive/
https://soundcloud.com/spektrelive
https://www.beatport.com/artist/spektre/27956


Paul Maddox i Rich Wakley swoją muzyczną przygodę rozpoczęli dekadę temu, dziś są szanowanym i uznanym na całym świecie duetem wydającym swoje produkcje dla największych wytwórni zaczynając od Drumcode, poprzez Elevate, Filt on Acid, Unrilis oraz ich własną Respekt Recordings.

Produkcje Spektre zbierają uznanie wśród takich artystów jak Adam Beyer, Carl Cox czy Alan Fitzpatrick.

Przez prawie cały 2018 rok szczytowali na liście przebojów Techno jako jeden z głównych artystów Kraftek, a ich utwory -„Another Life” oraz remiks dla Y-Traxx - „Mystery Land” trafiły do Top 3 na portalu Beatport.

Unikalny styl Spektre często doceniany jest w takich miejscach jak Space Ibiza, Exit Festival, Pacha Buenos Aires i Burning Man. Podczas swoich występów często eksperymentują, co zawsze prowadzi do ekscytującego spektaklu. Swoje występy na żywo dokumentują, a następnie publikują podczas swojego podcastu zwanego Mutual Respekt.


OC & VERDE [Truesoul, Octopus, Suara, Bedrock /UK]

https://www.ocandverde.com/
https://www.facebook.com/ocandverde/
https://soundcloud.com/ocandverde
https://www.instagram.com/ocandverde/
https://www.residentadvisor.net/dj/ocverde
https://www.beatport.com/artist/oc-and-verde/549644


Mocno ugruntowani na światowych listach House i Techno.
Od czasu przebicia się w 2016 roku w wytwórni Hot Since 82 Knee Deep In Sound dzięki Essential New Tune i Beatport Number 1 - OC & Verde wydają dla takich wytwórni jak Truesoul, Octopus, Suara i Bedrock, jednocześnie zyskując wsparcie od takich artystów jak Adam Beyer, Solomun, Joesph Capriati, Maya Jane Coles, Sasha, John Digweed, Tale Of Us i Maceo Plex.

Ta spójność nie pozostała niezauważona, w szczególności przyczynił się do tego Pete Tong, kiedy to w 2017r. zaprosił duet OC & Verde na wywiad na żywo do studia BBC Radio 1.

Obecność OC & Verde w Radiu 1 obiła się dużym echem, a Danny Howard przyznał im wyróżnienie „Friday Fire” za ich przełomowy remiks utworu „Around You” Eli & Fur, który od tego czasu znalazł się w pierwszej dziesiątce Beatport Techno i doprowadzili do tego, że chłopcy zostali okrzyknięci „Nowymi nazwami” Pete'a Tonga na 2018 rok.


TERMIN: 09.11.2019
START: 22:00
CENA: 20/35 PLN


• Info:
☞ http://sfinks700.com/

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej