Going. | TEPfactor Warszawa | Niedziela niehandlowa - Centrum Handlowe Blue City w Warszawie

TEPfactor Warszawa | Niedziela niehandlowa

Różne daty

Centrum Handlowe Blue City w Warszawie

Inne

od 99 zł

od 99 zł

Park Sportowo-Rozrywkowy zaprasza!
TEPfactor to labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2, gdzie w grupach od 2 do 6 osób sprostasz wyjątkowym wyzwaniom. W TEPfactor w jednym czasie może zagrać 17 zespołów po 6 osób. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzą Twoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.
TEPfactor jest dla wszystkich, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę pełną endorfin i adrenaliny, spędzić aktywnie weekend z paczką znajomych czy znaleźć chwilę na relaks. TEPfactor to idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński lub kawalerski czy integrację firmową.

UWAGA
Rezerwacji terminu minimum w dniu następnym po dacie zakupu voucheru online, możesz dokonać w zakładce Rezerwacja. Voucher jest ważny przez 4 miesiące od daty zakupu. W grze mogą brać udział dzieci od lat 10. Dzieci do 15 lat mogą przebywać w obiekcie tylko pod opieką osoby dorosłej. Vouchery godzinowe nie obowiązują na zorganizowane przyjęcia urodzinowe.
Vouchery promocyjne nie sumują się. W razie nie wykorzystania w pełni z wykupionego czasu, różnica nie jest zwracana. Czas spędzony w grze powyżej 3h jest darmowy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej