Going. | JOANNA DUDA TRIO || Spatif, Warszawa - Klub SPATiF

JOANNA DUDA TRIO || Spatif, Warszawa

20:00 | Poniedziałek, 28 października 2019

Klub SPATiF

Koncert

30 zł

30 zł

JOANNA DUDA TRIO to zespół który powołała do życia pod koniec 2017 roku pianistka i kompozytorka Joanna Duda. Od tego czasu Trio zagrało w Warszawie, na Jazzahead w Bremie, na kanadyjskich festiwalach jazzowych w Edmonton I Vancouver. Na koncercie w Spatifie będziecie mogli usłyszeć zespół tuż przed koncertem w Helsinkach w ramach Jazzconnective.

bilety 30/40 Going.

Joanna Duda
Pianistka, kompozytorka, producentka; jej głównymi instrumentami są fortepian I układy scalone (komputery, samplery, bitmaszyny). Jako zwolenniczka łączenia różnych dziedzin sztuki tworzy także instalacje I video – art. W lutym tego roku wydała solowy albumKEEN w trójmiejskiej wytwórni Alpaka Records. Album ma charakter eksperymentalnego, elektro – akustycznego kolażu o wielowarstwowej narracji opatrzonej nieoczywistymi brzmieniami. W projektach Joanny Dudy wiodącą rolę odgrywa komunikacja muzyczna w zespole I stopienie się osobowości muzycznych podczas dźwiękowej narracji.

Maksymilian Mucha - kontrabas
Pochodzi z Częstochowy. Ukończył studia na Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Jazz Institute Berlin. Na co dzień można go usłyszeć z Christianem Scottem czy Adamem Strugiem (śpiew monodyczny). Poza jazzowymi inklinacjami Maks czerpie inspiracje z bardzo szerokiego horyzontu muzycznego, poczynając od muzyki klasycznej, kończąc na japońskim happy hardkorze.

Sławek Koryzno – bębny
Pochodzi z Olsztyna; związany na codzien z trójmiejską sceną jazzową. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziału jazzu; studiował także na ESMAE w Porto u amerykańskiego bębniarza Michaela Laurena. Na codzień gra z zespołami Algorhythm, Tomasz Chyła Quintet, Leszek Możdżer Quartet. Trzy razy nominowany do Fryderyków w latach 2018 I 2019.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej