Going. | Ukraina! 4. Festiwal Filmowy | KARNETY - Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej

Ukraina! 4. Festiwal Filmowy | KARNETY

19:30 | Czwartek, 24 października 2019

Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej

Festiwal

99 zł

99 zł

4. UKRAINA! FESTIWAL FILMOWY
24-27 października, kino ILUZJON

Kino ukraińskie, będące aktualnie w fazie rozkwitu, z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie międzynarodowych festiwali i krytyków filmowych. W programie czwartej edycji festiwalu UKRAINA!znalazły się pokazy najważniejszych i nagradzanych filmów z Ukrainy ostatnich dwóch lat, takich jak: „Moje myśli są ciche”, „Atlantis”, „Do domu”, „Dzikie pole” czy „Tata, brat mamy” , a także spotkania z twórcami, plebiscyt publiczności na najlepszy film festiwalu, warsztaty kuchni ukraińskiej, projekcje i zajęcia dla dzieci, czytanie performatywne dramatu „Gdzieś i około” Anny Jabłońskiej w reż. Jerzego Lacha,wystawa plakatów Yellow&Blue klubu ukraińskich ilustratorów Pictoric oraz koncert jazzowy trio Szamburski/ Szpura/ Tokar.

Szczegółowy program: ukrainaff.com, facebook.com/ukrainaff

O KARNETACH
Zasady sprzedaży karnetów:

Karnet UFF, w cenie 99 zł, pozwala na udział we wszystkich seansach festiwalu w dniach 24-27 października 2019 (czwartek - niedziela) w Kinie Iluzjon w Warszawie oraz wstęp na koncert. Nie obowiązuje jednak na galę otwarcia 25.10.

Karnet UFF, w cenie 115 zł, pozwala na udział we wszystkich seansach festiwalu w Kinie Iluzjon w Warszawie w dniach 24-27 października 2019, łącznie z uroczystym otwarciem i wstępem na koncert.

Karnet jest imienny i nie można go przekazywać innym.

Sprzedaż karnetów zakończy się 23 października, dzień przed festiwalem lub po wyczerpaniu puli.

Nie przyjmujemy zwrotu karnetów.

Karnety kartonikowe będę do odbioru w biurze festiwalowym w Kinie Iluzjon od 24.10.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej