Going. | White - Wrocław - Młody Książę - Akademia Club

White - Wrocław - Młody Książę

19:00 | Sobota, 7 grudnia 2019

Akademia Club

Koncert

od 45 zł

od 45 zł

Zapraszamy na wrocławski, premierowy koncert White'a promujący jego najnowszy album "Młody Książę”.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła specjalna oprawa wizualna.

Bilety:

I pula - 39 zł

II pula - 45 zł

III pula - 55 zł

VIP* - 150 zł


*Bilet VIP upoważnia do wejścia bez kolejki, spotkania z artystą przed koncertem, udziału w próbie. Posiadacze biletów VIP dostaną również pakiet wlepek oraz specjalne niespodzianki.

----

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://www.soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

----
Po niekwestionowanym sukcesie debiutanckiego albumu “Rockstar”, który uplasował go w czołówce najpopularniejszych polskich raperów i niedługo po premierze pokrył się złotem, White 2115 powraca z nowym materiałem.

“Młody Książe” to dziewiętnaście starannie wyselekcjonowanych i spójnych brzmieniowo utworów. White zaprasza nas do świata szybkich samochodów, drogich ubrań i pięknych kobiet kontrastujących z samotnością, uzależnieniami i celebryckim blichtrem. To świat, w którym sukces od porażki potrafią dzielić sekundy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej