Going. | White - Radom - Młody Książę - Klub Strefa G2

White - Radom - Młody Książę

18:00 | Sobota, 30 listopada 2019

Klub Strefa G2

Koncert

od 45 zł

od 45 zł

Zapraszamy na radomski, premierowy koncert White'a promujący jego najnowszy album "Młody Książę”.

Wydarzeniu będzie towarzyszyła specjalna oprawa wizualna.

Bilety:

I pula - 39 zł

II pula - 45 zł

III pula - 55 zł

VIP* - 150 zł


*Bilet VIP upoważnia do wejścia bez kolejki, spotkania z artystą przed koncertem, udziału w próbie. Posiadacze biletów VIP dostaną również pakiet wlepek oraz specjalne niespodzianki.

----

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Oświadczenie do pobrania:
http://www.soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

----
Po niekwestionowanym sukcesie debiutanckiego albumu “Rockstar”, który uplasował go w czołówce najpopularniejszych polskich raperów i niedługo po premierze pokrył się złotem, White 2115 powraca z nowym materiałem.

“Młody Książe” to dziewiętnaście starannie wyselekcjonowanych i spójnych brzmieniowo utworów. White zaprasza nas do świata szybkich samochodów, drogich ubrań i pięknych kobiet kontrastujących z samotnością, uzależnieniami i celebryckim blichtrem. To świat, w którym sukces od porażki potrafią dzielić sekundy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej