Going. | Polo House - Tama

POLO HOUSE to pierwsza impreza promująca polskich DJów i producentów tanecznej muzyki elektronicznej z pograniczy house. Wielu z nich często jest bardziej znana i szanowana za granicą niż w Polsce, stąd też pomysł, aby przybliżyć ich twórczość krajowej publiczności. Na pierwszej edycji cyklu w Tamie zagrają:

Earth Trax / Bartosz Kruczyński
Newborn Jr.
Jaromir Kaminski
WOSK Sound System


EARTH TRAX aka THE PHANTOM aka Pejzaż to artystyczne pseudonimy Bartosza Kruczyńskiego.
Bartek jest wszechstronnym artystą z bardzo bogatym muzycznym portfolio, aktywnym od ponad 10 lat. Jego muzyka nie zamyka się w ramach jednego gatunku, tworzy zarówno elektroniczną muzykę klubową jak i chill out czy ambient. W swoim dorobku ma wiele wydawnictw dla zagranicznych i polskich labeli - sprawdź linki:

Soundcloud https://soundcloud.com/earthtraxonline
Facebookhttps://www.facebook.com/earthtraxonline/
Discogs https://www.discogs.com/artist/5305316-Earth-Trax
Discogs https://www.discogs.com/artist/2514832-Bartosz-Kruczy%C5%84ski
Discogs https://www.discogs.com/artist/1959543-The-Phantom-12


Jaromir Kaminski to producent, DJ i wydawca z Gdańska. Tworzy muzykę z krótkich sampli, zwykle głęboko przetworzonych cyfrowo. Pod koniec sierpnia 2019 opublikował debiutancki album zatytułowany „Powoli”. Jako DJ preferuje bujające, niższe tempa. Wcześniej współtworzył duet Ptaki (z Bartoszem Kruczyńskim), a od maja 2018 roku prowadzi własny label Polena Recordings. Wytwórnia skupia się na mniej oczywistej muzyce klubowej, określanej czasem jako "balearic music". Polena opublikowała jak dotąd trzy albumy, siedem EPek oraz kilka darmowych editów. Muzykę z Poleny znajdziesz na Bandcamp, Spotify, Beatport, iTunes i wielu innych serwisach.

Bandcamp https://polena.bandcamp.com/
Soundcloud https://soundcloud.com/polenarecordings
Soundcloud https://soundcloud.com/JaromirKaminski
Facebook https://www.facebook.com/PolenaRecordings
Mix https://soundcloud.com/polenarecordings/jaromir-kaminski-cruel-summer-092017


Newborn Jr. to DJ i producent, artysta wielu twarzy (m. in. w duecie, jako Private Press) niepostrzeżenie robiący dynamiczną karierę na globalnym rynku muzyki elektronicznej. Obecnie wypuścił swoją pierwszą solową płytę nakładem King Of Kong z remixami Yourhigness i Warehouse Preservation Sociaty. Miał okazję wydawać muzykę w takich wytwórniach jak Phonica, Ghostly, Rhythm Section, Les Yeux Orange, MOST, Shall Not Fade, Transatlantyk i Pets Records.

Facebookhttps://www.facebook.com/newbornjrPL/
Facebook https://www.facebook.com/privatepressPL/
Soundcloud https://soundcloud.com/newbornjr


tax: 0 / 20 pln
0 pln - lista fb "wezmę udział" do 24 / 20 pln - pozostali
listę zamykamy w dniu imprezy o 20

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej