Going. | Kurs profesjonalnego masażu dźwiękiem mis nepalskich. - Energia Studio Magdalena Prieditis

Kurs profesjonalnego masażu dźwiękiem mis nepalskich.

10:00 | Sobota, 9 listopada 2019

Energia Studio Magdalena Prieditis

Warsztat

700 zł / 2 dni

700 zł / 2 dni

Zapraszam gorąco na 2-dniowy, intensywny kurs profesjonalnego masażu dźwiękiem mis nepalskich, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 9-10 listopada 2019 r.
Po sobotnim "bloku" dla kursantów czeka specjalna niespodzianka - KONCERT GONGÓW w wykonaniu mistrza.
Kurs kończy się certyfikatem ukończenia kursu 1 i 2 stopnia.

Podczas kursu poznamy: rodzaje mis, zasady ich działania, BHP przy masażu dźwiękiem, podstawy profesjonalnego masażu dzwiękiem mis z użyciem ich "na ciało". W dalszej części (kurs 3 stopnia) poznamy: masaż kręgosłupa, automasaż, diagnozę i pracę w aurze.

Kurs ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną pomóc samemu sobie, jak i najbliższemu otoczeniu lub wykorzystać masaż misami nepalskimi do swojej pracy terapeutycznej.

Na miejscu zapewniamy wysokiej jakości "sprzęt do masażu" - misy nepalskie, malety itp.

"Gong jest pieśnią ducha.
Jest pierwotnym szeptem dusz.
Jego dźwięk jest echem Pierwszego Słowa,
które stworzyło świat, dźwięk ponad dźwiękami.
Posłuchaj go zewnętrznymi i wewnętrznymi zmysłami.
Poczuj jego pulsację
i pozwól milionom wibracji tańczyć
i przepływać poprzez twe zmysły."
Yogi Bhaja

Człowiek jest jak orkiestra, która w każdej sekundzie naszego życia gra wspaniałą symfonię szczęścia i życia. Gdy wszystkie narządy grają swoje dźwięki, człowiek jako Istota jest w pełnej harmonii i spokoju. Gdy któryś z narządów fałszuje - fałszuje cała orkiestra, cierpi całe ciało. Pojawia się dysharmonia i dyskomfort prowadzące do nieprawidłowości, a w końcowym etapie do choroby ciała. Dźwięki gongów i mis przekazywane w umiejętny sposób, w odpowiednich sekwencjach i z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała przywracając w nich harmonię, spokój i zdrowie.

Seans z gongami to inaczej głęboki masaż wewnątrzkomórkowy. Gongi i misy emanują bardzo szerokim spektrum wibracji, które przenikając ciało, rezonują z każdą komórką według jej własnej częstotliwości drgań. Dźwięki choć bardzo subtelne i delikatne, są potężnym narzędziem. To niepowtarzalna podróż w inne wymiary, podróż do źródła. Fale energii, które przepływają przez ciało, oczyszczają je z bloków energetycznych, uruchamiając procesy zdrowienia i regeneracji na bardzo głębokich molekularnych poziomach. Przywrócone zostaje poczucie pierwotnego bezpieczeństwa, spokoju i harmonii.

Masaż dźwiękiem mis dźwiękowych i gongów jest od 5 tysięcy lat stosowany szeroko w Tybecie. To metoda bardzo skutecznego i szybkiego wprowadzania w głęboki relaks, stany medytacyjne i leczenia wielu (nawet tzw. nieuleczalnych ) chorób. Wprawia sceptyków w zakłopotanie swą prostotą, pięknem i przede wszystkim skutecznością.

Kiedy: 9-10 listopada 2019 r.
O której: 09.11 w godz. 10:00 - 18:00
10.11 w godz. 9:00 - 15:00
Gdzie: Energia Studio ul. Miodowa 57, Szczecin
Za ile: 700 zł
Rejestracja: nirvanafitnesspolska@gmail.com lub sms pod nr tel 609023937
Konieczna rejestracja. Ilość miejsc niestety ograniczona!
Co zabrać: matę, koc i uśmiech :)

Osoba prowadząca: Leszek Angulski - podróżnik, instruktor Masażu przy pomocy Mis Dźwiękowych i Gongów. Prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem Mis, Gongów. W zakresie samych tylko Kursów Masażu mogę pochwalić się niemałym dorobkiem…: Moje kursy ukończyło już ponad 100 profesjonalnych czynnie działających masażystów dźwiękiem w kraju i za granicą. Prowadzę warsztaty i wczaso-warsztaty gdzie dzielę się doświadczeniem głębokiej pracy z sobą wykorzystując także często różne techniki oddechowe, mantry.

Medytacja w pełnym tego słowa znaczeniu odgrywa w moim życiu i w zajęciach które prowadzę ogromną rolę .Praktykę „medytacji” i działania „dźwięku”pogłębiałem w Klasztorze ZEN w Wietnamie .

Zrealizowałem i wydałem kilka płyt - Medytacje w dźwięku. Na Ścieżkę Dźwięku jako drogi ogólnie pojętego rozwoju duchowego wszedłem około 18 lat temu i podążam nią do dzisiaj, choć wcześniej - bo już ponad 25 lat temu – szukałem i próbowałem innych narzędzi i technik, innych Ścieżek... Czyż nie wszystkie jednak One prowadzą do jednego Celu ?- z tym, że niektóre z nich są "łatwiejsze", mniej kręte, piękniejsze….

Prowadzę także w kraju i zagranicą Koncerty i Medytacje Relaksacyjne dla Firm i "odbiorców indywidualnych" a także indywidualne i zbiorowe Masaże (Kąpiele) w Dźwiękach, zabiegi Bioenergetyczne.

Używając gongów, mis nepalskich, bębnów, fletów i wielu innych „archaicznych” instrumentów koncertowałem między innymi w Filcharmonii Gdańskiej, Inowrocławskiej Sali Koncertowej , Wrocławskiej Aulii Leopoldina , Wrocławskiej Katedrze Marii -Magdaleny, na scenach Łodzi i w Warszawie..często prowadzi relaksacyjne koncerty w Koninie , Gdańsku (FUJISAN), Łodzi (Akademia Sztuka Dobrego Życia), Warszawie (Atelier Rozwoju) i w wielu innych miastach kraju oraz za granicą głównie ( w Belgii i Francji), oraz we Włoszech.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej