Going. | Koncert relaksacyjny mis i gongów Leszka Angulskiego. - Energia Studio Magdalena Prieditis

Koncert relaksacyjny mis i gongów Leszka Angulskiego.

17:00 | Sobota, 9 listopada 2019

Energia Studio Magdalena Prieditis

Spotkanie

40 zł

40 zł

Serdecznie zapraszam na wyjątkowy koncert w wykonaniu mistrza gongów - Leszka Angulskiego !

Jeśli do tej pory nie udało Ci się wejść w stan medytacji, spróbuj masażu wibracjami mis i gongów.

Szamani wchodzą w trans za pomocą śpiewów i uderzania w bębenek. Dźwięk to podstawa mantr w hinduizmie, a także w liturgii żydowskiej i misteriach katolickich.
Leczenie dźwiękiem przetrwało do dzisiaj. Rosnąca popularność tej terapii i mnogość jej form przypomina początki kariery jogi. Mamy do wyboru odmładzające zabiegi kosmetologii dźwiękowej, groty z muzyką, która ma pomóc synchronizować półkule mózgowe, możemy też skorzystać z masażu dźwiękiem z użyciem mis i gongów tybetańskich.
Podobnie jak asany w jodze masaż dźwiękami gongów i mis polecany jest zarówno ludziom zdrowym jako terapia relaksacyjna, jak i tym, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami.
Stres, który odczuwamy codziennie, to podłoże wielu stanów chorobowych. Jednorazowe sytuacje stresowe nie mają długotrwałych skutków, ale już stres przewlekły, chronicznie pobudzający układ nerwowy, w połączeniu z niezdrową dietą i brakiem aktywności fizycznej, ma poważne skutki dla zdrowia – zwiększone wydzielanie adrenaliny i kortyzolu, podwyższone ciśnienie krwi, wysoki poziom glukozy oraz stan zapalny w organizmie. To prowadzi do problemów trawiennych, bezsenności, chorób układu krążenia, cukrzycy, otyłości i depresji.
Masaż dźwiękiem pozwala powstrzymać tę machinę stresu, wzmacnia, dodaje energii. Stymuluje również kreatywność i siły twórcze.
Drgania rozchodzące się w ciele poprawiają krążenie krwi i płynów ustrojowych, ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspieszają regenerację tkanek. Wibracje mają także wpływ na zachodzące zmiany głównie w tkance kostnej, co wzmacnia kości.

Kiedy: 9 listopada 2019 r.
O której: 17:00 -18:00
Gdzie: Energia Studio ul. Miodowa 57, Szczecin
Za ile: 40 zł
Rejestracja: nirvanafitnesspolska@gmail.com lub sms pod nr tel 609023937
Konieczna rejestracja. Ilość miejsc niestety ograniczona!
Co zabrać: wygodny,ciepły strój, matę, koc, poduszkę i uśmiech :)

Osoba prowadząca: Leszek Angulski - podróżnik, instruktor Masażu przy pomocy Mis Dźwiękowych i Gongów. Prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem Mis, Gongów. W zakresie samych tylko Kursów Masażu mogę pochwalić się niemałym dorobkiem…: Moje kursy ukończyło już ponad 100 profesjonalnych czynnie działających masażystów dźwiękiem w kraju i za granicą. Prowadzę warsztaty i wczaso-warsztaty gdzie dzielę się doświadczeniem głębokiej pracy z sobą wykorzystując także często różne techniki oddechowe, mantry.

Medytacja w pełnym tego słowa znaczeniu odgrywa w moim życiu i w zajęciach które prowadzę ogromną rolę .Praktykę „medytacji” i działania „dźwięku”pogłębiałem w Klasztorze ZEN w Wietnamie .

Zrealizowałem i wydałem kilka płyt - Medytacje w dźwięku. Na Ścieżkę Dźwięku jako drogi ogólnie pojętego rozwoju duchowego wszedłem około 18 lat temu i podążam nią do dzisiaj, choć wcześniej - bo już ponad 25 lat temu – szukałem i próbowałem innych narzędzi i technik, innych Ścieżek... Czyż nie wszystkie jednak One prowadzą do jednego Celu ?- z tym, że niektóre z nich są "łatwiejsze", mniej kręte, piękniejsze….

Prowadzę także w kraju i zagranicą Koncerty i Medytacje Relaksacyjne dla Firm i "odbiorców indywidualnych" a także indywidualne i zbiorowe Masaże (Kąpiele) w Dźwiękach, zabiegi Bioenergetyczne.

Używając gongów, mis nepalskich, bębnów, fletów i wielu innych „archaicznych” instrumentów koncertowałem między innymi w Filcharmonii Gdańskiej, Inowrocławskiej Sali Koncertowej , Wrocławskiej Aulii Leopoldina , Wrocławskiej Katedrze Marii -Magdaleny, na scenach Łodzi i w Warszawie..często prowadzi relaksacyjne koncerty w Koninie , Gdańsku (FUJISAN), Łodzi (Akademia Sztuka Dobrego Życia), Warszawie (Atelier Rozwoju) i w wielu innych miastach kraju oraz za granicą głównie ( w Belgii i Francji), oraz we Włoszech.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej