Going. | Pilates Therapy - Energia Studio Magdalena Prieditis

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki w zakresie Therapy Pilates. Jest to kurs przeznaczony dla osób początkujących. Otwieramy nową grupę, do której możesz dołączyć w każdej chwili. Czekamy na Ciebie!

Therapy Pilates to wspaniałe ćwiczenia terapeutyczne stworzone przez Josepha Pilates w 1939 r. Rozsławione w środowisku tancerzy w Nowym Jorku. Zestaw 34 ćwiczeń w różnych odmianach stanowi podstawę większości programów Pilates. Przewodnią ideą tych ćwiczeń jest budowanie i wzmacnianie mięśni odpowiedzialnych za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Poprzez program ćwiczeń wzmacniamy głębokie partie mięśni stanowiące podkład dla grup mięśni najczęściej ćwiczonych w popularnych treningach aerobowo-siłowych.
Programy ćwiczeń Pilates przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, niezależnie od zaawansowania sprawności fizycznej. Obecnie jest to najpopularniejszy system ćwiczeń grupowych fitness.
Trening oparty jest na tradycyjnych i oryginalnych ćwiczeniach Josepha Pilatesa.

„Po dziesięciu godzinach poczujesz różnicę, po dwudziestu ją zobaczysz, po trzydziestu będziesz mieć nowe ciało” - Joseph Pilates.

Miejsce: Energia Studio, ul. Miodowa 57 Szczecin
Czas: w każdą środę w godz. 20:15 - 21:15
Koszt: 4 zajęcia w miesiącu - 100 zł
jednorazowe zajęcia - 30 zł
Instruktor: Magdalena Prieditis

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej