Going. | Fink koncert w Krakowie - Klub Kwadrat - złe

Fink przyjedzie do Polski na 4 koncerty w ramach HardBeliever Tour 2015!
Od lat na scenie nie było tak charyzmatycznej postaci i tak charyzmatycznej muzyki. Po wyprzedanych koncertach w Polsce w 2011 i 2012 oraz wyprzedanym warszawskim koncercie na trasie HardBeliever  w tym roku artysta zawita ponownie w Polsce na 4 koncertach.W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem w Warszawie, który odbył się 14 listopada oraz naleganiami fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów lub nie byli w stanie przyjechać do Stodoły, Fink zdecydował się powrócić do Polski w 2015 roku by zagrać:

19 lutego 2015, Klub Kwadrat, Kraków
20 lutego 2015, Scenografia, Łódź
21 lutego 2015, Parlament, Gdańsk
22 lutego 2015, Eskulap, Poznań

Fink to trio, które tworzą: Fin Greenall - brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz DJ z Brighton, Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Hard Believer to nowy studyjny album Fink. Jest to pierwsze wydanie Fink z Ninja Tune Records imprint R'COUP'D, wytwórni nowo utworzonej przez Greenalla. Podobnie jak inne albumy Fink, Hard Believer obejmuje szeroki zakres muzycznych gatunków. Na albumie znajdziemy folk, electro, blues i trochę rocka, ale to dzięki tekstom piosenek Fink został uznany za jednego z wielkich brytyjskich współczesnych kompozytorów. Określenie Hard Believer oznacza kogoś, kogo trudno przekonać , kto wymaga dowodu.
Już w lutym otrzymamy dowód w postaci fantastycznej kolekcji piosenek na żywo. Niezapomniany wieczór pełen żywej bluesowej muzyki,  inspirowanej codziennością i słodko-gorzkimi doświadczeniami. Będzie to mistrzowski występ artysty u szczytu swojej twórczości.
[video id="4E3z-418bCI" site="youtube"][/video]
 
FINK  HardBeliever Tour 2015
19 lutego 2015, Kraków
Klub Kwadrat, ul Skarżyńskiego 1
Ceny biletów: 55/66 zł
Miejsca zakupu:  www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
A już za miesiąc do Krakowa przyjedzie autor takich hitów jak ?Run to You?, ?Somebody?, czy nieśmiertelne ?Summer of ?69?, Bryan Adams! Muzyk wystąpi w Kraków Arenie w ramach trasy koncertowej, związanej z  trzydziestą rocznicą wydania płyty ?Reckless?. Przypominamy również, że do Krakowa przyjedzie również Robbie Williams. Na jego koncert będziemy musieli jednak trochę poczekać, jednak zapewniamy, że jest na co. Muzyk zawita do Polski w ramach trasy ?Let Me Entertain You?, która będzie podróżą przez jego obszerny katalog muzyczny.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej