Going. | Ambienty x Cisza - Święta Krowa

Ambienty autorstwa Miss π odwiedzają Kraków, łącząc siły z inicjatywą Cisza. Rezultatem jest wydarzenie na którym królować będą ambient, drone oraz spokojna elektronika.

Wystąpią:

Miss π - Ania Pietrzak, dziennikarka portalu Nowamuzyka.pl, skupiającego się na elektronice i nowych brzmieniach a do niedawna także warszawskiego Radia Aktywnego, w którym prowadziła audycję #AMBIENTY, który to projekt obecnie został zmieniony w formę comiesięcznych podcastów. Poza ambientem skupia się na błogich i hipnotyzujących brzmieniach minimal, dub, deep house i deep & dub techno. Cyklicznie gra w warszawskim Klubie SPATiF imprezy pod szyldem #AMBIENTY live.

Pruski (liveact) – producent muzyczny. W ambientowym wydaniu zadebiutował albumem Sleeping Places. Występuje również pod pseudonimem Minoo. Do tej pory wydał sześć albumów producenckich. Współpracuje z Four Tapes Records, Asfalt Records, Mad-Hop Records oraz Post Label. Od roku 2007 czynnie uczestniczy w tworzeniu oraz promowaniu muzyki elektronicznej. Prezentował swoje produkcje na Festiwalu Ambientalnym, Freeform Festival, Tauron Festival, WRO Festival i wielu innych miejscach. Podczas liveactów prezentuje połączenie generatywnego ambientu z elementami improwizacji.

Eta Hox (dj set)- DJ’ka, promotorka i dziennikarka radiowa, od wielu lat związana z krakowską sceną muzyki elektronicznej. Współtworzyła deep-technowy kolektyw Deep Impact, za sprawą którego do Krakowa przyjechali m.in. Mikkel Metal, Refracted, Shaded Explorer czy duety Dadub i Babe Roots. W OFF Radiu Kraków prowadzi audycje poświęcone muzyce dub i deep-techno oraz popularyzuje niszowe gatunki elektroniki. Swoimi występami supportowała artystów takich jak Xhin czy Samuel Keridge. Przy selekcji kładzie nacisk na przestrzenne brzmienia, minimalizm i organiczne dźwięki. Znakiem rozpoznawczym jej setów są długie intra i spójność selekcji.

Wstęp: 10 zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej