Going. | Skubas - Dom Kultury Lublin

23 listopada po długiej przerwie do Lublina wraca Skubas z koncertem klubowym zapowiadającym jego nowy album. Zapowiedzią płyty jest singiel „Szklane miesiące”, który miał premierę 4 października. W ramach listopadowej trasy na pewno będą grane przedpremierowo utwory z tego nowego, nadchodzącego albumu.
Premiera koncertowa utworu "Szklane Miesiące" miała miejsce podczas Męskiego Grania w Warszawie 17.08 przed ponad 15 tysięczną publicznością.

W Lublinie Skubas wystąpi w Domu Kultury.
SKUBAS – autor być może najpiękniejszej polskiej piosenki miłosnej o… braku miłości. Wszedł w ciężkich, grunge’owych butach w Krainę Łagodności i uzyskał zupełnie nową jakość – muzykę ciężką od emocji, za to lekką dźwiękiem. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, ze współpracy m.in z Noviką, Envee i Smolikiem, wybił się na niepodległość wydanym w 2012 roku debiutem „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzasku” – SKUBAS to już artysta kompletny. Od czasu swojego debiutu SKUBAS zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na wszystkich liczących się festiwalach (Open’er, Orange Warsaw, Jarocin, Przystanek Woodstock, itp.) SKUBAS to również artysta, który chętnie bierze udział w koncertach-projektach specjalnych (m.in <http://m.in/>. Obywatel GC v.2.0, Męskie Granie Orkiestra, Europejski Stadion Kultury, itp.)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej