Going. | Tones And I - Klub Studio, Krakow. Pl - Klub Studio

Tones And I - Klub Studio, Krakow. Pl

19:00 | Poniedziałek, 23 marca 2020

Klub Studio

Koncert

TBA

TBA

Tones And I, prawdziwe nazwisko Toni Watson, młoda australijska artystka, której hitu „Dance Monkey” słucha już cały świat, zagra w ramach swojego europejskiego tournee swój pierwszy koncert w Polsce, 23 marca 2020 roku, w krakowskim Klub Studio.

Pochodząca z półwyspu Mornington w Australii, Tones And I rozpoczęła muzyczną przygodę grając na ulicach Byron Bay na początku 2018 roku. Jej występy od początku przyciągały tłumy. Już po krótkim czasie pierwszy singiel Tones And I - „Johnny Run Away” - znalazł się na antenach stacji radiowych w całym kraju i osiągnął status złotej płyty.

Drugi singiel Tones And I “Dance Monkey” osiągnął pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. Tones And I o utworze: „Dance Monkey opowiada o tym, jak zmniejszyło się nasze uznanie dla występów artystów na żywo, ze względu na dostęp do rozrywki w każdej chwili i w każdym miejscu za pomocą kliknięcia przycisku w mediach społecznościowych”.

Na koncercie w Klubie Studio Tones And I zaprezentuje również utwory z debiutanckiej epki „The Kids Are Coming”, która ukazała się 30 sierpnia tego roku.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej