Going. | Georgia - Hydrozagadka
poleca:

Słynna piosenkarka i producentka muzyki elektronicznej Georgia UK zawita w Warszawie ze swoim nowym, niekompromisowym albumem zatytułowanym „Seeking Thrills”. Już 23 lutego 2020 w stolicy Polski wybrzmią utwory o charakterze muzyki klubowej, wzbogaconej pięknym popowym wokalem, solidnymi tekstami oraz perkusją.

Pochodząca z centrum Londynu artystka podbiła serca fanów i krytyków swoim pierwszym, debiutanckim albumem, w którym zaprezentowała wybuchową mieszankę punkowo-popowych utworów wspieranych nieodłączną piosenkarce perkusją. Zarówno album, jak i producentka zyskały uznanie fanów oraz krytyków na całym świecie. A teraz powraca z trasą koncertową, promującą jej najnowsze dzieło. „Seeking Thrills” opowiada odważną muzycznie historię o hedonizmie oraz odkrywaniu siebie. A wszystko to w nieszablonowy, artystyczny sposób charakterystyczny dla Georgii.

Koncert odbędzie się 23.02.2020 w klubie Hydrozagadka (ul. 11 listopada, Warszawa). Rozpoczęcie wydarzenia przewidziane jest na godzinę 20.

Bilety na to wydarzenie dostaniecie u nas.

-- Going. --
UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej