Going. | Rave Order: Tim Tama - Transformator

Rave Order powraca do Wrocławia, zapraszając Was na noc industrialnego techno, serwowanego z filmową dramaturgią i zawrotnym tempem.

Naszym gościem będzie, występujący po raz pierwszy w Polsce, Tim Tama, który swoją twórczością udowadnia, że nowoczesne techno to rozrywka nie tylko dla ciała, ale też umysłu i ducha.

Lineup Bowl – Rave, Industrial, Techno
SLAP Sound System

Tim Tama to niewątpliwie jedna z najciekawszych postaci undergroundowej sceny ostatnich lat. W bardzo szybkim czasie wyrobił sobie markę artysty, który z niesamowitą sprawnością łączy agresywne i masywne bity oraz przejmujące, często bardzo emocjonalne melodie czy akordy. Eksplorując kontrast między powtarzalnością, a zaskakującymi, dramatycznymi momentami, Tim udowadnia, że jego muzyka świetnie sprawdza się na parkiecie jak i poza nim.
https://soundcloud.com/tim-tama

Sienn – (DUEL / Warszawa)
https://soundcloud.com/sienn-music

Doświadczony dj, który warsztat miksowania utworów i opowiadania nimi historii zdobył podczas wielu lat eksperymentów z różnymi gatunkami muzyki. Dzięki szerokiej selekcji oraz skłonności do eksperymentów jego sety cechują się ogromną dynamiką i słucha się ich z niesłabnącą ciekawością. Reprezentant warszawskiej sceny i kolektywu DUEL współtworzonego z Sept i Visual Family Collective.


Michal Gutkowski – (Rave Order / Poznań)
https://soundcloud.com/michalgutkowski

Poznański dj i producent, rezydent Schronu. Jego sety to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii. Kapitan Rave Ordero’wej załogi, który otworzy swoim setem ten wieczór.


Linuep Ostro – Deep, Melodic, Techno

Aby dać Wam trochę wytchnienia od tempa i estetyki Bowl, drugą scenę przejmą doświadczeni Wrocławscy selektorzy, którzy stworzą dla Was klimatyczną przestrzeń pełną hipnotycznego groovu i wciągających motywów.

Szymon Piotr (Ciało)
https://soundcloud.com/szymonpiotr

Raev (Ciało)
https://soundcloud.com/raev

Mistic (BRESLAU TECHNO)
https://soundcloud.com/dip-mistic

–––

Bilety: 35 PLN


––– Rave Order is going nonprofit –––

Wcielając w życie ideę PLUR postanowiliśmy zrezygnować z komercyjnego charakteru naszej działalności promotorskiej. Oznacza to, że całe wynagrodzenie, które dostaniemy za organizację tej imprezy oraz zysk ze sprzedaży merchendisingu przekażemy na wsparcie stowarzyszenia Lepszy Świat w Poznaniu. Aby nasze wsparcie było jak największe, Polscy artyści występujący tej nocy zgodzili się zrezygnować z części honorarium za swój występ. Biorąc udział w tym wydarzeniu, masz również realny wpływ na naszą pomoc. Im więcej Was będzie, tym wyższe będzie nasze wynagrodzenie od klubu. Muzyka od zawsze łączyła i pomagała budować, mamy nadzieję, że dzięki naszej inicjatywie przełożymy to na realne działania.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej