Going. | Niemen Inaczej | Warszawa - Teatr Muzyczny ROMA

„Niemen inaczej” powraca!
Rok obchodów 80 urodzin Czesława Niemena zakończymy koncertem w Teatrze Roma w Warszawie
Wiosenne koncerty trasy „Niemen inaczej” przyciągnęły wielotysięczna widownię w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Łodzi, Gdyni, Szczecinie i Wrocławiu. Na specjalnie na życzenie widzów artyści wystąpią jeszcze jesienią w Gdańsku. Ale to nie ostatnia okazja by posłuchać nieśmiertelnych piosenek Czesława Niemena. Rok obchodów 80 urodzin Mistrza zakończymy specjalnym koncertem noworocznym w Teatrze Roma w Warszawie. 30 grudnia wystąpią: Natalia Niemen, Janusz Radek, Stanisław Sojka, Sławek Uniatowski oraz goście specjalni.
Noworoczny koncert „Niemen inaczej” to doskonała okazja by przypomnieć sobie ponadczasowe piosenki Czesława Niemena w nowych, intrygujących interpretacjach wybitnych polskich wokalistów. Na scenie wystąpią Natalia Niemen, Stanisław Sojka, Sławek Uniatowski i Janusz Radek oraz goście specjalni. Solistom na multimedialnej scenie towarzyszył będzie zespół uznanych muzyków sesyjnych oraz Kwartet RAMPA. Swoimi wspomnieniami spotkań z Czesławem Niemenem podzielą się znani dziennikarze muzyczni.
Podczas koncertu usłyszymy m.in. „Pod Papugami”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Wspomnienie”, „Bema pamięci żałobny rapsod”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, a także utwory z późnego okresu twórczości Mistrza. W niezwykłym finale koncertu zabrzmi duet Czesława Niemena i jego córki Natalii Niemen w najważniejszym protest songu w historii polskiej muzyki rozrywkowej „Dziwny jest ten świat”.
Noworoczny koncert „Niemen inaczej” to ostatnia szansa na spotkanie z muzyką Czesława Niemena i artystami w niezwykłym spektaklu, który wiosną tego roku w największych miastach w Polsce oklaskiwała wielotysięczna publiczność.

Skład artystyczny 30 grudnia Warszawa Teatr Roma:
Natalia Niemen
Stanisław Soyka
Janusz Radek
Sławek Uniatowski

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej