Going. | Ukulele w Piwnicy: wspólne granie - Piwnica Kany

Ukulele w Piwnicy: wspólne granie

18:30 | Niedziela, 3 listopada 2019

Piwnica Kany

Spotkanie

Free

Free

Spotykamy się co dwa tygodnie w Piwnicy Kany w Szczecinie, ale zdarzają się wyjątki - dlatego obserwuj profil grupy Ukulele Szczecin i Piwnicy Kany.

Jak wyglądają nasze spotkania?

No oczywiście - gramy na ukulele! Staramy się przy tym też śpiewać, rozgryźć nowe piosenki, uczymy się od siebie nawzajem utworów, kombinujemy jak najłatwiej złapać chwyty, próbujemy dopasować odpowiednie bicie do piosenki. Ale przede wszystkim w luźnej atmosferze miło spędzamy czas.

Na spotkaniach gramy niemal wszystko co da się wykonać w wersji ukulele. Mamy listę utworów, które wspólnie opracowaliśmy, ale jak zaproponujesz coś nowego, będzie nam przemiło. Chętnie zagramy Twoją ulubioną piosenkę. Możesz zabrać ze sobą kopie tekstu i akordów.

Jako początkujący, zapoznaj się z prostą wersją Riptide (i samym utworem), zwykle używamy go jako rozgrzewki.

Jesteśmy otwarci na wszystkich, niezależnie czy dopiero zaczynasz przygodę z ukulele, czy masz już za sobą kilka utworów. Nawet jak nie masz instrumentu, dopiero się zastanawiasz, to wpadaj! Pokażemy Ci nasze uku, spróbujesz, pograsz (i się zakochasz - obiecujemy). A jeśli w dodatku lubisz śpiewać, to cudownie. Każdy głos na wagę złota! Nawet bez ukulele, jako akompaniament. Wiemy jak trudne jest granie i śpiewanie jednocześnie.

Pamiętaj - nie musisz się nigdzie zapisywać, płacić składek - wystarczy, że przyjdziesz do Piwnicy Kany.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pisz na grupie Ukulele Szczecin, wszyscy służą pomocą:
https://www.facebook.com/groups/451771915029585/
Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej