Going. | Cluster B / Ilya's Retreat / The Live Wires - Klub Studencki Pralnia

Cluster B / Ilya's Retreat / The Live Wires

19:00 | Sobota, 2 listopada 2019

Klub Studencki Pralnia

Koncert

5/10 zł

5/10 zł

Trzy zespoły, trzy miasta. Zalejemy Was falą dźwięku!

Cluster B (SZCZECIN)

Tłumacząc z angielskiego, to grupa zaburzeń osobowości typu B, zaburzeń dramatyczno-niekonsekwentnych.

Nie przepadamy za kompromisami. Jesteśmy impulsywni i taka jest też nasza muzyka. To czyste emocje spuszczone z łańcucha i grasujące po scenie. Chcesz się z tym zmierzyć?

Zespół powstał jesienią 2017 w pewnej salce prób na Pomorzanach. Grupa znajomych grająca w takich zespołach jak Frontrow, Joyride, Heroinvain czy Ciastakęs postanowiła połączyć siły i stworzyć nowy żywiołowy projekt inspirując się muzyką Foals, Bloc Party czy The Strokes. Gramy szeroko pojęty rock alternatywny.

Skład:
Wokal: Daniel Janicki
Gitara: Jakub Krawczyk
Gitara: Sebastian Łysy
Bass: Mateusz Łysy
Perkusja: Dawid Konojacki


Ilya's Retreat (GORZÓW WIELKOPOLSKI)

Ilya's Retreat to zespół rockowo alternatywny z elementami muzyki hardcore założony w Gorzowie, grający od 2014 roku. Oscylując wokół różnych gatunków muzycznych, łączy brzmienia ciężkich riffów, jak i mocno melodyjnych fragmentów. Od marca tego roku posiadają na koncie album, jak i kilka niezależnych utworów. W skład zespołu wchodzą Piotrek Romański w roli wokalisty, Marcin Kwiatkowski i Kamil Dominiak jako gitarzyści, Bartosz Bijak na basie oraz sekcje rytmiczną na perkusji dopełnia Tomek Szpyra.


The Live Wires (POZNAŃ)

Trzech chłopaków z Poznania grających ogólnie pojętą muzykę rockową. Zespół założony niezliczoną ilość lat temu, w obecnym składzie uformowany na początku 2018 roku. Na scenie są krótko, ale zdążyli już zaliczyć występy na takich wydarzeniach jak Bitwa Kapel Wielkiego Grillowania (wynagrodzona późniejszym występem na Juwenaliach) oraz festiwal CINart. Pełne energii koncerty porywają publiczność do ruchu, a żywe kawałki nie pozwalają nawet na chwilę odpuścić tempa. Jeśli można by ich porównać do jakiegoś zespołu, to na pewno byłaby to formacja, do której porównań woleliby uniknąć. Przekonajcie się sami. The Live Wires!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej