Going. | Pentatonix | Warszawa [ZMIANA DATY/MIEJSCA] - COS Torwar

Pentatonix | Warszawa [ZMIANA DATY/MIEJSCA]

18:00 | Wtorek, 18 maja 2021

COS Torwar

Koncert

159 zł

159 zł
poleca:

Jeden z najbardziej lubianych i znanych zespołów acapella Pentatonix w maju 2021 roku zagra koncert w Warszawie. To bezprecedensowe wydarzenie, ponieważ grupa jest popularna praktycznie na całym świecie. W składzie zespołu znajduje się 5 wokalistów, śpiewających wyłącznie acapella. Łączą ze sobą różne odmiany gatunków muzycznych, w tym pop, reggae, hip-hop oraz muzykę electro.

Grupa Pentatonix ma na swoim koncie wiele własnych utworów, jednak znana jest z tego, iż potrafi doskonale aranżować piosenki innych zespołów, głównie o tematyce świątecznej. Tego również nie zabraknie w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, iż Pentatonix ma na swoim koncie aż 3 nagrody Grammy. Na całym świecie wokaliści sprzedali już ponad 10 milionów płyt, liczby mówią same za siebie.

Najbardziej znanym albumem w ich historii okazał się ten, który zatytułowali... "Pentatonix". Pochodzi on z 2015 roku, w krótkim czasie stał się złoty i zajął 1. miejsce na prestiżowej liście Billboard 200. Na swoim koncie grupa ma obecnie 4 albumy świąteczne, a w ostatnim czasie muzycy odwiedzili m.in. Amerykę Północną, odbywając w tamtejszych rejonach swoją trasę koncertową.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej